REKRUTACJA 2019-2020

Drogi Gimnazjalisto i Ósmoklasisto!

Drodzy Rodzice!

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych w powiecie malborskim będzie prowadzona przy pomocy systemu elektronicznego.

Nabór rozpoczyna się dnia 13 maja 2019 r. Serwis internetowy: www.nabor.pcss.pl/malbork

Możesz wybrać maksymalnie trzy szkoły ponadpodstawowe i dowolną liczbę klas (oddziałów) w tych szkołach. Ustalając kolejność wybranych przez siebie oddziałów, określając hierarchię - na pierwszym miejscu wpisz tę klasę w szkole, w której najbardziej chciałbyś się uczyć.

Wypełnienie i złożenie podania do szkoły ponadpodstawowej od dnia 13. maja do 18. czerwca 2019 r.

Wniosek wypełniasz elektronicznie na tej stronie internetowej

Serwis internetowy: www.nabor.pcss.pl/malbork,

a następnie drukujesz, podpisujesz oraz dajesz do podpisu rodzicom/opiekunom prawnym i zanosisz wypełniony wniosek do szkoły pierwszego wyboru. Do wniosku jeśli jest to niezbędne dołączasz potrzebne oświadczenia lub zaświadczenia.

Pamiętaj - szkoła pierwszego wyboru to ta, na której zależy Ci najbardziej!