Menu Zamknij

Twoje odejście zasmuciło nas wszystkich…

Pożegnanie śp. Ryszarda Siekierskiego

Twoje odejście zasmuciło nas wszystkich…

Z tą szkołą związałeś swoją edukację, a także pracę zawodową jako nauczyciel. To niemal pół wieku przeżyć tych powszednich wymazanych już z pamięci i tych, które na długo w naszej pamięci zachowamy, bo związane są z Twoją osobą – Ryszardzie.

Wszyscy Cię znali. Dla wielu z nas byłeś pomocnym, a kiedy trzeba, wymagającym. Wiele osób Tobie zawdzięcza swoje osiągnięcia i sukcesy. Podziw budziła Twoja aktywność poza szkołą. Przez te lata nasze drogi splatały się i dziś trudno uwierzyć, że to przeszłość.

Pożegnamy Cię parafrazą słów św. Pawła:

Zadanie wykonałem, nagrodę otrzymałem, bieg ukończyłem…

Koleżanki i koledzy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku