82-200 Malbork, Plac Narutowicza 14
+48 55 647 34 34
zsp4@zsp4.malbork.pl

Zespół Szkół
Ponadgimnazjalnych nr 4
w Malborku

Jedyna szkoła mundurowa z oddziałami przygotowania wojskowego w powiecie malborskim.

Szkoła z wieloletnimi ponad 70 letnimi tradycjami i doświadczeniem w kształceniu zawodowym

Testy nowej funkcjonalności strony szkolnej

Mając na uwadze „problemy” ze znalezieniem (szczególnie przez uczniów klas pierwszych) dostępnych książek w trakcie kiermaszu, który odbywał się na początku roku szkolnego w formie testowej uruchamiamy tylko dla uczniów i pracowników naszej szkoły dział OGŁOSZENIA. Znajdziecie go pod tym adresem: Ogłoszenia – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku (zsp4.malbork.pl)

Nowy plan lekcji

Można już zapoznać się z nowym, obowiązującym od 13.09.2021 r., planem lekcji.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021-2022

DLA KLAS PIERWSZYCH Dyrekcja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku informuje, że rozpoczęcie roku szkolnego w środę 1 września 2021 odbędzie się o godzinie 09:00 w auli szkoły. Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego dotyczy TYLKO klas pierwszych. Klasy starsze (II-IV) nie uczestniczą w rozpoczęciu roku szkolnego. Przychodzą do szkoły w czwartek według planu, który będzie…
Czytaj dalej

Informacje dla rodziców i uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2021-22

Pierwsze podstawowe informacje dla rodziców i uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2021-2022. Dla rodzica i ucznia – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku (zsp4.malbork.pl)

Wykaz podręczników na rok szkolny 2021-2022

Szanowni Rodzice! Szanowni Uczniowie klas I-IV ZSP4! Poniżej zamieszczamy wykaz podręczników, który będzie obowiązywał w naszej szkole w roku szkolnym 2021-2022. Wykaz jest w formie archiwum ZIP, które po rozpakowaniu jest podzielone na typ szkoły oraz na klasy w danym typie szkoły. Zapraszamy do zapoznania się.

Egzaminy końcoworoczne w klasie wojskowej

W dniu 10 czerwca 2021 r. uczniowie klasy 2LGw przystąpili do egzaminu teoretycznego i praktycznego z przedmiotu edukacja wojskowa. Egzaminatorami byli żołnierze 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku oraz nauczyciele naszej szkoły. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami, czego efektem były bardzo dobre i dobre oceny końcoworoczne.

Testy sprawnościowe dla kandydatów do klas wojskowej i mundurowej

W dniach 8-10 czerwca 2021 r. na stadionie miejskim w Malborku odbyły się wstępne testy do klas IV Liceum ogólnokształcącego: wojskowej, służb mundurowych i sportowej. Przeprowadzili go nauczyciele naszej szkoły. Informacja o wynikach zostanie podana zgodnie z kalendarzem rekrutacji do 17.06.2021 r.

Testy sprawnościowe dla kandydatów do klasy sportowej

TESTY dla kandydatów do I Klasy sportowej o profilu piłka nożna w roku szkolnym 2021/2022, które zostaną przeprowadzone w dniach  08 i10 (termin rezerwowy)  czerwiec 2021 r. w Malborku przy ul. Toruńskiej 60  stadionie  Ośrodka Sportu i Rekreacji  w godz.10-13 Zbiórka kandydatów o godz.10.45 pod trybuną główną-należy posiadać strój piłkarski oraz buty do biegania (KOLEJNOŚĆ TESTÓW: 1.…
Czytaj dalej

Testy sprawnościowe dla kandydatów do klas wojskowej i mundurowej

Harmonogram testów sprawnościowych dla kandydatów do klasy wojskowej i mundurowej. Informacje o testach sprawnościowych

Trochę historii

Aktualnie prowadzona jest rekrutacja do szkół ponadpodstawowych w powiecie malborskim. Jednym z kierunków kształcenia, który proponujemy absolwentom szkół podstawowych jest technik budownictwa. I właśnie z tego względu oraz mając na uwadze naprawdę długą i ciekawą historię naszej szkoły przybliżamy w formie galerii zdjęć czasy, gdy powstawał aktualny budynek szkolny. Zapraszamy do obejrzenia kilkunastu zdjęć tutaj