82-200 Malbork, Plac Narutowicza 14
+48 55 647 34 34
zsp4@zsp4.malbork.pl

Najlepsi w powiecie – biegi przełajowe

Najlepsza szkoła mundurowa w powiecie malborskim

Created with Sketch.

Najlepsi w powiecie – biegi przełajowe

W dniu 7 października br. na polanie w Parku Miejskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. W zawodach, będących eliminacjami do Finałów Wojewódzkich, chłopcy z zespołu ZSP nr 4 w Malborku do samej mety rywalizowali z ekipą II LO w Malborku.    Ostatecznie to panowie z „mundurówki” przecięli linię mety jako pierwsi i zapewnili sobie występ w Finałach Wojewódzkich. Chłopcy występowali pod opieką Karola Pikały i Mariusza Śwista w składzie;

Rajkowski Ksawier, Czyrzon Nikodem, Sarnowski Mateusz, Witka Philip, Królikowski Karol, Raczkowski Damian , Jędrzejewski Jakub i Wojtkowski Patryk.

Sukcesu kolegów nie udało się powielić dziewczętom, które musiały zadowolić się drugim miejscem ustępując reprezentantkom II LO w Malborku. Dziewczętami na zawodach opiekowała się Iwona Ciecholewska, a zawodniczki występowały w składzie; Julia Sitarz, Sara Podsiadło, Oliwia Barecka, Paulina Justa, Wioletta Stec, Julia Podsiadło, Oliwia Brodzińska, Paulina Balcerowska, Oliwia Dryla i Paulina Kussowska.

Finały Wojewódzkie w Sztafetowych Biegach Przełajowych, w których udział wezmą chłopcy z ZSP 4 Malbork, odbędą się 13 października w Człuchowie.