82-200 Malbork, Plac Narutowicza 14
+48 55 647 34 34
zsp4[at]zsp4.malbork.pl

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku ma już 75 lat!

Najlepsza szkoła mundurowa w powiecie malborskim

Created with Sketch.

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku ma już 75 lat!

Życie szkoły we wspomnieniach jej przyjaciół

Dnia 20 kwietnia 2021 r. Pan Ireneusz Skrobisz, dyrektor szkoły w latach 1979 – 2002, przekazał na ręce obecnego dyrektora ZSP nr 4 w Malborku, Pana Pawła Rybaka, publikację dedykowaną byłym i obecnym pracownikom, absolwentom i ich rodzicom. Przygotowana i wydana z inicjatywy Pana Ireneusza Skrobisza publikacja pt. Wspomnienia z historii szkoły. Od Publicznej Średniej Szkoły Zawodowej do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku 1946 – 2021 łączy się z jubileuszem 75 – lecia szkoły.

Swoimi wspomnieniami podzielili się dyrektorzy szkoły, jej pracownicy, nauczyciele, absolwenci i ich rodzice. Wspomnienia uzupełniają i wzbogacają liczne fotografie.

Zachęcamy do lektury publikacji znajdującej się w bibliotece szkolnej.

Roman Klofczyński