Wirtualne targi książki

4. edycja Wirtualnych Targów Książki w Empiku będą trwały od 13 do 26 października 2021 roku. Jest to największe wydarzenie literackie tej jesieni!

Między 13 a 26 października odbędzie się prawdziwe święto literatury, czyli Wirtualne Targi Książki w Empiku. Wraz z ponad setką wydawców przygotowaliśmy czwartą edycję tego wydarzenia, na której zaplanowaliśmy około 60 ciekawych wydarzeń.

Pierwsza edycja  Wirtualnych Targów odbyła się między w maju 2020 roku i zainteresowała ponad 600 tysięcy widzów. Druga odsłona wydarzenia, która odbyła się w październiku 2020 roku przyciągnęła już ok. 1,2 miliona widzów na spotkania online z autorami. Trzecia edycja naszych targów online miała miejsce w maju oraz czerwcu 2021 roku i powtórzyła sukces drugiej – również przyciągnęła ponad milion osób.

Widząc, jak ciepło zostały przyjęte te wydarzenia, firma  empik postanowiła zorganizować czwartą edycję i trafić do jeszcze większej liczby osób, których pasją jest kultura, sztuka i literatura.f

Wirtualne Targi Książki – czwarta edycja. Co EMPIK przygotowaał dla czytelników i wydawców?

Zaplanowane zostało ponad 60 wydarzeń, takich jak m.in. spotkania online z popularnymi polskimi oraz zagranicznymi autorami. Transmisje będą odbywały się na kontach Empiku na Facebooku (wydarzenia na tym portalu będą dodatkowo tłumaczone na język migowy), Instagramie oraz na platformie ClickMeeting. Przygotujcie się i zarezerwujcie czas na te ciekawe spotkania – może uda Ci się zdobyć książkę z autografem!

To nie wszystko – czekają na Was również atrakcyjne promocje na tysiące książek. Podczas wydarzenia w Empiku będziesz mógł kupić bestsellery w niskich cenach, a także zostanie zaprezentowanych setki nowości wydawniczych – będzie to najlepszy czas na uzupełnienie swojej biblioteczki.

Targi książki online organizowane nie tylko z myślą o czytelnikach, ale również z myślą o wydawcach. Dla nich przygotowaliśmy specjalne webinary, podczas których specjaliści poruszą wiele ciekawych i aktualnych tematów branżowych.

Wirtualne Targi Książki – dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Wydarzenia na targach zostaną podzielone na 4 sceny: Przecinek i kropka, Apostrof, Rozwój oraz ForumScena Przecinek i kropka będzie zarezerwowana dla najmłodszych miłośników literatury, Apostrof dla osób zakochanych w literaturze pięknej oraz zainteresowanych najlepszymi reportażami. Forum będzie dla wydawców zainteresowanych tematami branżowymi, a wydarzenia na scenie Rozwój będą obracały się wokół tematyki rozwoju osobistego oraz pasji i są świetnym wyborem dla osób szukających inspiracji lub mających własne, interesujące hobby. Słowem – każdy, niezależnie od wieku czy zainteresowań, znajdzie coś dla siebie.

Odwiedź stronę Empiku między 13 a 26 października i skorzystaj z wielu promocji na najlepszą literaturę, zapoznaj się z nowościami oraz uczestnicz w spotkaniach z interesującymi autorami!