82-200 Malbork, Plac Narutowicza 14
+48 55 647 34 34
zsp4@zsp4.malbork.pl

Noc Księgarń 2021

Najlepsza szkoła mundurowa w powiecie malborskim

Created with Sketch.

Noc Księgarń 2021

Biblioteka szkolna we współpracy z OSDW Azymut serdecznie zapraszają na festiwal książki i czytelników

Popołudnie, wieczór, a przede wszystkim piątkową noc 22 października warto spędzić w księgarni. Zapraszamy na Noc Księgarń 2021 – trzecią edycję ogólnopolskiego festiwalu księgarń i czytelników.

Ponad 100 księgarń kameralnych z całej Polski przygotowuje bogaty program spotkań autorskich, debat, dyskusji, warsztatów i koncertów – każdy miłośnik książek, niezależnie od wieku i upodobań czytelniczych, znajdzie w nim coś dla siebie. Księgarze zapowiadają także mnóstwo kiermaszy książkowych. Tej nocy wymarzone tytuły będzie można kupić w dobrych cenach!

Jak co roku plakat festiwalu – zaprojektowany po raz kolejny przez Igora Kubika – nawiązuje do twórczości pisarza, którego rok świętujemy. 2021 należy do Stanisława Lema, dlatego zachęcamy do poszukiwania w księgarniach książek autora „Solaris”. Do zobaczenia w księgarniach! <3

Link do strony wydarzenia : https://nocksiegarn.pl/

Wydarzenia i akcje towarzyszące festiwalowi: