82-200 Malbork, Plac Narutowicza 14
+48 55 647 34 34
zsp4@zsp4.malbork.pl

Wicemistrzynie z ZSP4 w futsalu

Najlepsza szkoła mundurowa w powiecie malborskim

Created with Sketch.

Wicemistrzynie z ZSP4 w futsalu

W rozegranym finale  wojewódzkim XXII LICEALIDY w futsalu w Lęborku- drużyna  dziewcząt IV liceum Ogólnokształcącego ZSP 4  w Malborku zdobyła V-ce mistrzostwo -wygrywając trzy mecze z PZS  nr 3  Wejherowo 2-1, ZS Chojnice 6-0 ,ZST Człuchów 11-0. Natomiast  ulegliśmy O-2 po bardzo wyrównanym meczu drużynie II LO w Tczewie  w  składzie grają dziewczyny z I ligowej  Pogoń  Tczew w tym dwie reprezentantki Polski U-17: Magdalena Sobal i malborżanka Julia Jędrzejewska.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:Sitarz Julia,Posiadło Sara, Stec Wioletta,Mysiakowska Kinga,Murawska Dominika .Dryla Oliwia, Barecka Oliwia,Wodzińska Julia,Deranek Katarzyna,Talenta Paulina pod kierunkiem trenera Andrzeja Głowackiego który świetnie je przygotował do całego cyklu rozgrywek.

 Chciałbym gorąco pogratulować naszym dziewczynom  i ich trenerowi  kolejnego sukcesu sportowego a Starostwu Powiatowemu podziękować za pokrycie kosztów tego dalekiego  wyjazdu.

Koordynator  klas sportowych  Henryk Pawłowski