82-200 Malbork, Plac Narutowicza 14
+48 55 647 34 34
zsp4@zsp4.malbork.pl

Prezenty książkowe w bibliotece szkolnej

Najlepsza szkoła mundurowa w powiecie malborskim

Created with Sketch.

Prezenty książkowe w bibliotece szkolnej

Biblioteka naszej szkoły zaprasza w swoje skromne progi po odbiór prezentu w postaci książki. Informujemy, że książka ta NIE JEST WYPOŻYCZANA a stanowi prezent dla wszystkich osób zainteresowanych jego otrzymaniem.

Książki są o różnorodnej tematyce. Wszystkie pozycje są nowe bądź używane w dobrym albo bardzo dobrym stanie.

Z racji, że liczba książek jest ograniczona obowiązuje zasada, kto pierwszy ten lepszy.

Życzymy miłej.  Lektury. 

Z okazji zbliżających się Świąt pragniemy życzyć wam wszystkim zdrowych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia dla was i waszych bliskich, dużo pogody ducha, zdrowia i cierpliwości w stawianiu czoła różnym przeciwnościom oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym 2022 roku.

Nauczyciele bibliotekarze