Z wizytą na targach Motor Show w Poznaniu

Z wizytą na targach Motor Show w Poznaniu

W dniu 8 kwietnia 2022 r. uczniowie naszej szkoły klas Branżowej szkoły I stopnia w zawodach mechaniczno-samochodowych wzięli udział w Targach Motor Show w Poznaniu.

Wyjazd był jednym z etapów realizacji projektów unijnych ukierunkowanych na podniesienie jakości kształcenia zawodowego w konkretnych branżach.

Na targach uczniowie mogli zapoznać się z nowymi trendami oraz ofertą skierowaną do właścicieli warsztatów samochodowych. Mieli możliwość z bliska poznać wiele nowości z zakresu maszyn i urządzeń serwisowych.

Jednak największe zainteresowanie uczestników Targów wzbudzały samochody prezentowane na stoiskach. Znaczna część pokazywanych pojazdów to oferta tzw. pojazdów ekologicznych (na prąd).