82-200 Malbork, Plac Narutowicza 14
zsp4@zsp4.malbork.pl

Konkurs „Fryzjerskie inspiracje literaturą”

Najlepsza szkoła mundurowa w powiecie malborskim

Created with Sketch.

Konkurs „Fryzjerskie inspiracje literaturą”

Klasy fryzjerskie mogły w tym roku szkolnym wziąć udział w branżowym konkursie inspirowanym kobiecymi bohaterkami literackimi. Zadanie polegało na przedstawieniu wybranej postaci, wystylizowaniu jej i wyeksponowaniu charakterystycznych cech.

Do udziału w konkursie „Fryzjerskie inspiracje literaturą” zgłosiło się wielu chętnych. Pojawiły się prace na modelach i główkach, a każdy uczestnik miał możliwość wykorzystania swojej wrażliwości, kreatywności, a przede wszystkim fryzjerskiego talentu. Jurorzy stanęli zatem przed bardzo trudnym zadaniem. Po długich obradach 03 czerwca wyłoniono zwycięzców:

1 miejsce zajęła Malwina Musielak z kl. 2 Fb za postać Izabeli Łęckiej, bohaterki „Lalki” Bolesław Prusa

2 miejsce trafiło do Wiktorii Żurawskiej z kl. 2 Fa za postać Klary z „Zemsty” Aleksandra Fredry

3 miejsce zdobyła Aleksandra Kajdaszuk z kl. 3 Fg za postać Katniss z „Igrzysk Śmierci” Suzanne Collins

Wyróżnienia trafiły do Marii Kotowskiej z kl. 3 Fg, Natalii Dziewic z kl. 3 Fg oraz Wiktorii Kisielewskiej  z kl. 1 F

Pozostałe osoby, które brały udział w konkursie otrzymały pochwały za kreatywność, włożony trud i zaangażowanie.

Wszystkie prace w formie wystawy zostały wyeksponowane na szkolnym holu, a laureaci otrzymają nagrody i dyplomy podczas zakończenia roku szkolnego.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Osobne podziękowania kierujemy również do pań z pracowni fryzjerskiej w CEZ-ie, które zachęciły i inspirowały młodzież  do udziału w konkursie.

Organizatorki:

Katarzyna Chojnowska