Zgrupowanie klas sportowych IV LO i SP nr 1

Zgrupowanie klas sportowych IV LO i SP nr 1

Pod koniec miesiąca pażdziernika na zgrupowaniu sportowo-integracyjnym w Ośrodku Wypoczynkowym „Promyk ” w Sztutowie przebywali uczniowie dwóch  klas sportowych ze Szkoły Podstawowej nr 1 i IV  Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół Technicznych.

Młodzi piłkarze i piłkarki pod kierunkiem kadry szkoleniowej odbyli kilka jednostek treningowych oraz brali udział w wewnętrznym meczu sparingowym i  turnieju „szóstek”. W trakcie zgrupowania część uczestników zwiedziła Muzeum Stutthof, oraz Park Krajoznawczy. W ramach integracji wszyscy uczestniczyli w ognisku integracyjnym oraz oglądali mecz Polska-Holandia na telebimie. Nowym elementem była też : wspólna dyskoteka z przebywającymi w Ośrodku -dziewczynami z Szkoły Plastyczno-Muzycznej w Gdańsku która zaowocowała nawiązaniem  wspólnych kontaktów.

Na zakończenie zobaczyliśmy Port Nowy Świat i Kanał na Mierzei Wiślanej.

Koordynator klas sportowych

Henryk Pawłowski