Zaproszenie na spotkanie autorskie / Запрошення на авторську зустріч

Zaproszenie na spotkanie autorskie / Запрошення на авторську зустріч

W ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych biblioteka naszej szkoły organizuje wyjście na spotkanie autorskie z panią Małgorzatą Jędrzejewską Spotkanie odbędzie się w dniu 24 Października 2022 r. o godz. 13.00 w siedzibie malborskiej filii Pomorskiej Biblioteki Pedagogicznej im. Gdańskiej Macierzy Szkolnej w Gdańsku.  mieszczącej się przy ulicy Plac Słowiański 5 ( budynek urzędu miasta).

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc z naszej szkoły udać będzie się mogło max. 5 osób. Zgłoszenia przyjmuje p. Maciej Kowalewski w bibliotece lub poprzez e-dziennik. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 19 Października 2022 r. (w najbliższą Środę).

Wszelkich szczegółów odnośnie spotkania autorskiego udzielą pracownicy malborskiej filii PBP mailowo: malbork@pbp.gda.pl lub pod nr telefonu: 552722514

Zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu

У рамках Міжнародного місяця шкільних бібліотек бібліотека нашої школи організовує зустріч з Малгожатою Єдржеєвською Зустріч відбудеться 24 жовтня 2022 року о 13.00 у штаб-квартирі Мальборкської філії Поморської педагогічної бібліотеки імені Гданського освітнього товариства в Гданську.  розташований за адресою Plac Słowiański 5 (будівля ратуші).

У зв’язку з обмеженою кількістю місць від нашої школи можна буде максимум. 5 осіб. Заявки приймаються паном Мацеєм Ковалевським у бібліотеці або через електронний журнал. Кінцевий термін подання заявок: 19 жовтня 2022 року (наступна середа).

Всі подробиці, що стосуються авторської зустрічі, співробітники Мальборкського відділення ПБП по електронній пошті: malbork@pbp.gda.pl або за телефоном: 552722514

Запрошуємо вас взяти участь у зустрічі