Spotkanie z naszym absolwentem!

W dniu 16 listopada br. naszą szkołę odwiedził jej absolwent z rocznika 2001 – Dawid Wierzba, który jest aktualnie piłkarzem II ligowej Olimpii Elbląg. Dawid obejrzał trening klasy IV i II sportowej , a następnie uczestniczył w spotkaniu z uczniami klasy pierwszej podczas którego przedstawił swoją drogę jaką przeszedł do czasu podpisania profesjonalnego kontraktu piłkarskiego. , Ponadto należy nadmienić że podczas trzyletniego pobytu w naszej szkole osiągał on również znakomite wyniki w nauce jak i sporcie, co może być godnym przykładem do naśladowania. Na zakończenie Dawid przekazał nam swoją oryginalną koszulkę meczową z numerem 32, a uczestnicy gorąco nagrodzili go gromkimi brawami.

Dziękujemy Dawidowi Wierzbie za dzisiejszą wizytę w naszej szkole życząc mu zarazem osiągnięcia jak najlepszych wyników w sporcie,

edukacji oraz życiu osobistym.

Koordynator klas sportowych

Henryk Pawłowski