82-200 Malbork, Plac Narutowicza 14
+48 55 647 34 34
zsp4@zsp4.malbork.pl

Narodowe Czytanie 2023 – Konkurs na okładkę

Created with Sketch.

Narodowe Czytanie 2023 – Konkurs na okładkę

Z przyjemnością ogłaszamy Konkurs na Okładkę Narodowego Czytania, które w tym roku będzie poświęcone arcydziełu literatury polskiej – powieści „Nad Niemnem” autorstwa Elizy Orzeszkowej. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wyzwaniu artystycznym.

Szczegóły konkursu:

1.  Przygotuj okładkę z okazji Narodowego Czytania „Nad Niemnem”. Twoja praca powinna oddać atmosferę i treść tej wyjątkowej powieści.

2.  Możesz użyć dowolnej techniki artystycznej – rysunek, malarstwo, grafikę komputerową lub inne. Twoja kreatywność nie ma ograniczeń!

3.  Praca powinna być przygotowana w formacie odpowiednim do druku na okładce książki, czyli około A4 (21×29,7 cm).

4.  Prace można składać do 25.09.2023 r. (poniedziałek)

5. Podpisane prace [imię, nazwisko, klasa] należy przynieść do biblioteki (ewentualnie przesyłać na adres: biblioteka@zsp4.malbork.pl – w temacie e-maila prosimy wpisać „Konkurs na Okładkę Narodowego Czytania – [Twoje imię i nazwisko, klasa]”). Pamiętaj –do 25.09.2023 r. (poniedziałek)

6. Każdy uczestnik może zgłosić jedną pracę. Prace oceni komisja konkursowa. Decyzja komisji będzie ostateczna i niepodważalna.

Nie czekaj! To doskonała okazja, aby pokazać swoje artystyczne umiejętności i uczcić nasze narodowe dziedzictwo literackie. Powodzenia!

Serdecznie zapraszamy do udziału i wyrażenia swojej twórczej wizji „Nad Niemnem”

З радістю повідомляємо про Національний конкурс читацьких обкладинок, який цього року буде присвячений шедевру польської літератури – роману Елізи Ожешкової «На Ніємні». Запрошуємо всіх бажаючих студентів взяти участь у цьому унікальному мистецькому челенджі. Деталі конкурсу: 1.  Підготувати обкладинку до Народного читання «На Ніємне». Ваш твір має відображати атмосферу та зміст цього унікального роману.

2.  Можна використовувати будь-яку художню техніку – малюнок, живопис, комп’ютерну графіку чи інші. Вашій творчості немає меж!

3.  Робота повинна бути підготовлена ​​у форматі, придатному для друку на обкладинці книги, тобто приблизно А4 (21х29,7 см).

4.  Роботи можна подавати до 25 вересня 2023 року (понеділок)

5. Підписані роботи [ім’я, прізвище, клас] необхідно принести до бібліотеки (або надіслати на адресу: library@zsp4.malbork.pl – у темі електронного листа введіть «Національний конкурс обкладинок для читання – [Ваше ім’я і прізвище, клас ]”). Нагадуємо – до 25 вересня 2023 року (понеділок)

6. Кожен учасник може подати одну роботу. Роботи оцінюватиме конкурсна комісія. Рішення комісії буде остаточним і оскарженню не підлягає.

Tags: , ,