82-200 Malbork, Plac Narutowicza 14
+48 55 647 34 34
zsp4@zsp4.malbork.pl

Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie na rok 2022 – sesja zimowa

Najlepsza szkoła mundurowa w powiecie malborskim

Created with Sketch.

Harmonogram przeprowadzenia  egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w roku szkolnym 2021/22 sesja 1 styczeń – luty 2022  w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 w Malborku

CZĘŚĆ PISEMNA

Lp.Termin/ godzinaZawódKwalifikacjaForma egzaminuIlość zdającychNr saliPrzewodniczącyCzłonekCzas trwania – minuty
111.01.2022 godz. 9.00Technik budownictwaBUD.01d710Iwona Ciecholewska A-Sebastian GrabowskiKatarzyna Adamkowska60 minut
211.01.2022 godz. 10.00Technik budownictwaBD.29d536Mariola KaraśJoanna Jenczelewska60 minut
311.01.2022 godz. 12.00Technik budownictwaBD.30d938Eugeniusz LemańczykKatarzyna Kruszewska60 minut
411.01.2022 godz. 12.00Technik mechanikM.44d1140Mariola RaduszewskaMarcin Ołdziejewski60 minut
511.01.2022 godz. 14.00Technik elektrykEE.26d836Monika ZawadaAnna Bulik60 minut
611.01.2022 godz. 12.00Technik elektrykE.08d142Katarzyna RybakBogumiła Grębska60 minut

Rezerwa:

11.01.2022 godz. 9.00   Jadwiga Chylińska, Katarzyna Chojnowska

11.01.2022 godz. 10.00  Joanna Drelich, Maciej Kowalewski

11.01.2022 godz. 12.00  Mirella Kruszyńska, Małgorza Burzyńska

11.01.2022 godz. 14.00 Anna Mikszto, Marek Karnowski

Na odprawę nauczyciele przychodzą 1 godzinę wcześniej.

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

Lp.Termin/ godzinaZawódKwalifikacjaForma egzaminuIlość zdającychNr saliPrzewodniczącyCzłonekCzas trwania
110.01.2022 godz. 9.00Technik budownictwaBD.30d938Tomasz RażewskiDorota Baran180 minut
210.01.2022 godz.9.00Technik elektryk Technik mechanik lotniczyEE.26 MG.31d8+140Karol PikałaIzabela Sobiech180 minut
314.01.2022 godz.12.00Technik mechanikMG.44dk1136Dariusz Woźniak A.- Sebastian GrabowskiMałgorzata Gumprecht120 minut
410.01.2022 godz. 9.00Technik elektrykE.24d142Joanna KownackaMarzena Zalewska180 minut
514.01.2022 godz. 9.00Technik budownictwaB.30dk110Irina Pomozowa A – .Jerzy KowalskiNina Bobko180 minut

Rezerwa:

10.01.2022 godz.9.00 Małgorzata Jaworska – Kiełb, Dariusz Słomiński

14.01.2022 godz.9.00 Tadeusz Kowalkowski, Jan Majka

14.01.2022 godz. 12.00   Tomasz Rzoska, Mariola Surma

Na odprawę nauczyciele przychodzą 1 godzinę wcześniej.