Piwnica, sale/gabinety:
P1, P3
Parter, sale/gabinety:
1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14,
sekretariat/gab. dyrektora
I piętro, sale/gabinety:
06, 012, 15, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 52, 53,
pokój nauczycielski, gabinet pedagoga, gabinet psychologa, gabinet pedagoga specjalnego,
gabinet wicedyrektorów
II piętro, sale/gabinety:
31, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54,
biblioteka, czytelnia
Poniżej prezentowany harmonogram dostępności nauczycieli obowiązywał w roku szkolnym 2023/2024. Niebawem opublikujemy aktualne godziny dostępności nauczycieli w bieżącym roku szkolnym.
lp. | nauczyciel | dzień tygodnia | godziny (od – do) | sala | uwagi | |
1 | Andraszewicz | Krzysztof | poniedziałek | 17:30 – 18:30 | 22 | I i III tydz. m-ca |
2 | Barnat | Agnieszka | piątek | 16:00 – 17:00 | basen | |
3 | Binerat | Paweł | środa | 16:00 – 17:00 | 2 | |
4 | Brzeziński | Bartłomiej | piątek | 16:40 – 17:25 | pok. nauczycielski | I i II tydz. m-ca |
5 | Burzyńska | Małgorzata | środa | 16:00 – 17:00 | internat | |
6 | Chojnacka | Karolina | piątek | 15:00 – 16:00 | internat | |
7 | Chojnowska | Katarzyna | środa | 15:55 – 16:55 | 4 | |
8 | Chrząstowska | Bożena | ||||
9 | Ciecholewska | Iwona | środa | 15:00 – 16:00 | basen | |
10 | Cierlicki | Sebastian | poniedziałek | 16:00 – 17:00 | pokój trenera stadion ul. Toruńska 60 | I i III tydz. m-ca |
11 | Ciok | Katarzyna | wtorek | 15:00 – 16:00 | 6 | |
12 | Drelich | Joanna | wtorek | 15:00 – 16:00 | 49 | |
13 | Głowacki | Andrzej | poniedziałek | 16:40 – 17:40 | pokój n-ski sala gimn. | I i III tydz. m-ca |
14 | Grabowski | Sebastian | poniedziałek | 16:40 – 17:40 | 46 | |
15 | Grzywacka | Dorota | środa | 15:00 – 16:00 | biuro WOPR basen | |
16 | Hajdukiewicz-Mozgiel | Ewa | wtorek | 15:00 – 16:00 | internat | |
17 | Janowska | Justyna | wtorek | 15:00 – 16:00 | 18 | |
18 | Jastrzębska | Alina | czwartek | 15:00 – 16:00 | sala gimn. | |
19 | Jaworska-Kiełb | Małgorzata | wtorek | 16:00 – 17:00 | gabinet wicedyrektora | |
20 | Kamiński | Michał | poniedziałek | 16:00 – 17:00 | 52 | |
21 | Karaś | Mariola | poniedziałek | 15:00 – 16:00 | 6 | |
22 | Karolczuk | Ewa | środa | 15:00 – 16:00 | 31 | |
23 | Kazojć | Bogdan | poniedziałek | 16:40 – 17:40 | pokój n-ski, sala gimn. | |
24 | Kierończyk | Agata | poniedziałek | 15:50 – 16:50 | 52 | |
25 | Kloch | Krzysztof | wtorek | 15:50-16:50 | 24 | |
26 | Klofczyński | Roman | wtorek | 15:00 – 16:00 | gabinet dyrektora | |
27 | Kolman | Izabela | poniedziałek | 15:00 – 16:00 | internat | |
28 | Kowalewski | Maciej | środa | 15:00 – 16:00 | biblioteka | |
29 | Kowalkowski | Tadeusz | wtorek | 15:00 – 16:00 | 3 | I i III tydz. m-ca |
30 | Kownacka | Joanna | wtorek | 15:00 – 16:00 | 12 | |
31 | Kozłowski | Tomasz | ||||
32 | Krawczyk | Michał | poniedziałek | 16:40 – 17:40 | sala gimn. | II i IV poniedziałek m-ca |
33 | Kruszyńska | Mirella | środa | 15:50 – 16:50 | 53 | |
34 | Kujawa | Daria | środa | 15:50 – 16:50 | 20 | |
35 | Kukowska | Ewa | ||||
36 | Kuleta | Monika | ||||
37 | Kulińska | Rosita | środa | 15:00 – 16:00 | internat | |
38 | Kulińska | Joanna | środa | 15:00 – 16:00 | 38 | |
39 | Kulwiński | Mateusz | czwartek | 15:00 – 16:00 | 36 | |
40 | Lachowicz | Dariusz | wtorek | 15:00 – 16:00 | 47 | |
41 | Lachowicz | Katarzyna | wtorek | 15:00 – 16:00 | 51 | |
42 | Lemańczyk | Eugeniusz | piątek | 15:00 – 16:00 | 14 | |
43 | Łukasiewicz | Daria | piątek | 15:00 – 16:00 | 24 | |
44 | ||||||
45 | Naklicki | Grzegorz | środa | 15:00 – 16:00 | gabinet wicedyrektora | |
46 | Niezgoda | Agnieszka | piątek | 15:00 – 16:00 | 26 | |
47 | Nowak | Piotr | ||||
48 | Olkowski | Tomasz | wtorek | 16:00 – 17:00 | 10 | |
49 | Pałucka | Natalia | czwartek | 16:00 – 17:00 | 1 | |
50 | Parafiniuk | Joanna | czwartek | 18:00 – 19:00 | P3 | |
51 | Pawłowski | Henryk | poniedziałek | 15:55 – 16:55 | pokój n-ski, sala gimn. | |
52 | Pieńkowska-Fobka | Teresa | poniedziałek | 15:00 – 15:30 | pokój nauczycielski | |
53 | Pikała | Karol | poniedziałek | 17:30 – 18:30 | sala | |
54 | Polska | Agata | środa | 15:00 – 16:00 | internat | |
55 | Pomozova | Irina | wtorek | 16:30 – 17:30 | 51 | |
56 | Prusik | Aleksandra | środa | 15:00 – 16:00 | 26 | |
57 | Raduszewska | Mariola | czwartek | 15:00 – 16:00 | 17 | |
58 | Rażewski | Tomasz | piątek | 17:00 – 18:00 | sala gimn. | |
59 | Robak | Grzegorz | ||||
60 | Robak | Agnieszka | czwartek | 15:00 – 16:00 | gab. ped. specj. | |
61 | Rybak | Katarzyna | czwartek | 15:40 – 16:40 | biblioteka | |
62 | Rybak | Paweł | czwartek | 15:00 – 16:00 | 42 | |
63 | Seibert | Mirosław | wtorek | 18:30 – 19:30 | sala gimn. | |
64 | Seńko | Piotr | wtorek | 15:00 – 16:00 | 22 | I i II tydz. m-ca |
65 | Siemianowicz | Natalia | wtorek | 15:00 – 16:00 | 31 | |
66 | Słomiński | Dariusz | czwartek | 18:15 – 19:15 | 8 | |
67 | Sobolewska | Alicja | czwartek | 15:00 – 16:00 | 12 | |
68 | Sobolewska | Marta | poniedziałek | 15:00 – 16:00 | 33 | II i IV poniedziałek m-ca |
69 | Stachurska | Anna | środa | 15:30 – 16:30 | biblioteka | |
70 | Stachurski | Adam | czwartek | 15:50 – 16:50 | 34 | |
71 | Surma | Mariola | czwartek | 15:00 – 16:00 | 30 | |
72 | Szczuchniak | Radosław | poniedziałek | 16:40 – 17:40 | pokój n-ski, sala gimn. | |
73 | Szkil | Hanna | wtorek | 15:00 – 16:00 | 28 | |
74 | Świst | Mariusz | wtorek | 18:30 – 19:30 | sala gimn. | |
75 | Uliński | Wiktor | poniedziałek | 16:00 – 17:00 | pokój trenera stadion ul. Toruńska 60 | |
76 | Wierzbowska | Kamila | czwartek | 15:00 – 16:00 | 2 | |
77 | Wiloch | Tomasz | wtorek | 15:00 – 16:00 | 40 | |
78 | Wisowska-Różycka | Małgorzata | wtorek | 15:00 – 16:00 | 31 | |
79 | Wojniak | Joanna | czwartek | 15:50 – 16:50 | 6 | |
80 | Woźniak | Dariusz | piątek | 15:00 – 16:00 | sala gimn. | |
81 | Wyczliński | Adam | poniedziałek | 15:50 – 16:50 | 24 | |
82 | Zakrzewski | Andrzej | poniedziałek | 15:00 – 16:00 | 48 | I i III tydz. m-ca |
83 | Zawada | Monika | środa | 15:00 – 16:00 | p1 | |
84 | Zawadzińska | Dominika | wtorek | 15:00 – 16:00 | 18 | |
85 | Zawadziński | Antoni | środa | 15:00 – 16:00 | internat | |
86 | Złotkowska | Małgorzata | czwartek | 15:50 – 16:50 | 50 | |
87 | Zych | Andrzej | wtorek | 15:05 – 16:05 | 44 |