Harmonogram konsultacji nauczycieli

Piwnica, sale/gabinety:

P1, P3

Parter, sale/gabinety:

1, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14,

sekretariat/gab. dyrektora

I piętro, sale/gabinety:

06, 012, 15, 17, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 52, 53,

pokój nauczycielski, gab. pedagoga/psychologa,

gabinet wicedyrektora

II piętro, sale/gabinety:

31, 33, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 54,

biblioteka, czytelnia

Lp.NauczycielDzieńGodzinaGabinetUwagi
1Barnat Agnieszkapiątek15:30-16:30sala gim.
2Binerat Pawełczwartek16:00-17:002parter
3Burzyńska Małgorzatawtorek15:00-16:00pok. wych.w internacie
4Chojnacka Karolinapiątek09:30-10:30pok. wych.w internacie
5Chojnowska Katarzynaśroda15:10-16:104parter
6Ciecholewska Iwonaczwartek15:00-16:00basen
7Ciok Katarzynaczwartek16:00-17:0006I piętro
8Dąbek Rafałponiedziałek15:50-16:5024I piętro
9Dolik Sabinaczwartek15:00-16:00sekretariatII i IV tydzień miesiąca
10Drelich Joannaśroda15:00-16:0049II piętro
11Filipiak Jacekśroda16:00-17:00pok. wych.I i III tydzień miesiąca
12Głowacki Mateuszponiedziałek16:30-17:30pok. naucz.I piętro
13Grabowski Sebastianśroda15:00-16:0046II piętro
14Grzywacka Dorotaśroda15:00-16:00basen
15Hajdukiewicz-Mozgiel Ewaśroda15:00-16:00pok. wych.w internacie
16Janowska Justynaczwartek15:00-16:0018I piętro
17Jaworska-Kiełb Małgorzataczwartek15:05-16:0515I piętro
18Kamiński Michałponiedziałek16:00-17:00pok. naucz.I piętro
19Karaś Mariolaponiedziałek15:00-16:0006I piętro
20Karnowski Marekponiedziałek14:15-15:1522I piętro
21Karolczuk Ewawtorek14:30-15:3032II piętro (zaplecze)
22Kazojć Bogdanponiedziałek16:40-17:40boisko szkolne
23Kęsicka-Owczarz Dorotaczwartek12:35-13:35P1I i III tydzień miesiąca
24Kierończyk Agataśroda16:00-17:00czytelnia ZSTII piętro
25Kloch Krzysztofczwartek14:30-15:3037II piętro
26Klofczyński Romanśroda15:00-16:00gab. dyrektoraparter
27Kolman Izabelaponiedziałek12:00-13:00pok. wych.w internacie
28Kowalewski Maciejczwartek13:00-14:00biblioteka ZSTII piętro
29Kowalkowski Tadeuszczwartek15:00-16:003parter
30Kowalski Jerzywtorek15:00-16:0044II i IV tydzień miesiąca
31Kownacka Joannawtorek15:00-16:00012I piętro
32Krawczyk Michałponiedziałek15:50-16:50pok. naucz.I piętro
33Kruszyńska Mirellaczwartek15:00-16:0053I piętro
34Kujawa Dariapiątek16:45-17:4520I piętro
35Kukowska Ewaśroda16:40-17:4010II i IV tydzień miesiąca
36Kuleta Monikawtorek16:40-17:40I i III tydzień miesiąca
37Kulińska Rositaśroda15:00-16:00pok. kierownikaw internacie
38Kulińska Joannawtorek15:00-16:0038II piętro
39Kulwiński Mateuszpiątek15:00-16:0037II piętro
40Lachowicz Dariuszśroda15:00-16:0047II piętro
41Lachowicz Katarzynaczwartek15:00-16:0049II piętro
42Lemańczyk Eugeniuszponiedziałek15:00-16:0014parter
43Łukasiewicz Dariaczwartek15:00-16:00pok. naucz.I piętro
44Majka Janwtorek15:00-16:0028I piętro
45Mikszto Annaśroda15:00-16:0031II piętro
46Miszkiewicz Waldemarśroda15:00-16:00gab. wicedyr.I piętro
47Naklicki Grzegorzpiątek15:00-16:00gab. wicedyr.I piętro
48Olkowski Tomaszponiedziałek15:00-16:0010parter
49Pałucka Nataliaśroda15:05-16:051parter
50Parafiniuk Joannaponiedziałek07:00-08:00P3piwnica
51Pawłowski Henrykśroda15:55-16:55pok. naucz.I piętro
52Pikała Karolponiedziałek15:00-16:00sala gim.
53Pomozova Irinapiątek15:00-16:0051II piętro
54Prusik Aleksandraśroda16:00-17:0026I piętro
55Raduszewska Mariolaponiedziałek15:00-16:0017I piętro
56Rażewski Tomaszpiątek17:00-18:00sala gim.
57Robak Grzegorzponiedziałek15:00-16:0044I i III tydzień miesiąca
58Rybak Katarzynaczwartek15:30-16:30czytelnia ZSTII piętro
59Rybak Pawełczwartek15:50-16:5042II piętro
60Schmidt Mariawtorek15:00-16:00pok. naucz.I piętro
61Seibert Mirosławczwartek17:00-18:00sala gim.
62Seńko Piotrczwartek15:50-16:508I i III tydzień miesiąca
63Siemianowicz Nataliawtorek15:00-16:0033II piętro
64Słomiński Dariuszśroda17:30-18:308I piętro
66Stachurska Annaczwartek15:00-16:00biblioteka ZSTII piętro
67Stachurski Adamśroda15:00-16:0034II piętro
68Surma Mariolaczwartek15:00-16:0030I piętro
69Szałański Romualdczwartek15:00-16:003parter
70Szczuchniak Radosławponiedziałek16:35-17:352I i III tydzień miesiąca
71Szuder Wiolettaśroda12:35-13:35pok. naucz.I piętro
72Świst Mariuszśroda18:30-19:30sala gim.
73Wierzbowska Kamilaponiedziałek15:00-16:0014parter
74Wiloch Tomaszczwartek15:50-16:5040II piętro
75Wojniak Joannawtorek15:00-16:006parter
76Woźniak Dariuszśroda15:00-16:00sala gim.
77Zakrzewski Andrzejponiedziałek15:00-16:0048I i III tydzień miesiąca
78Zawadzińska Dominikaśroda15:05-16:0518I piętro
79Zawadziński Antoniponiedziałek11:00-12:00pok. wych.w internacie
80Złotkowska Małgorzataśroda15:00-16:0050II piętro
81Żukowska Dianaśroda16:30-17:30pok. wych.w internacie