82-200 Malbork, Plac Narutowicza 14
+48 55 647 34 34
zsp4@zsp4.malbork.pl

Harmonogram konsultacji nauczycieli

Najlepsza szkoła mundurowa w powiecie malborskim

Created with Sketch.
Lp.NauczycielDzieńGodzinaGabinetUwagi
1Barnat Agnieszkapiątek15:30-16:30sala gim.
2Binerat Pawełczwartek16:00-17:002
3Burzyńska Małgorzatawychowawca internatu
4Chojnacka Karolinawychowawca internatu
5Chojnowska Katarzynaczwartek16:00-17:004
6Ciecholewska Iwonaczwartek15:00-16:00basen
7Ciok Katarzynaczwartek16:00-17:0006
8Dąbek Rafałponiedziałek15:55-16:5524
9Dolik Sabinaczwartek15:00-16:00sekretariatII i IV tydzień miesiąca
10Drelich Joannaśroda15:00-16:0033
11Filipiak Jacekwychowawca internatu
12Głowacki Mateuszponiedziałek16:30-17:30pok. naucz.
13Grabowski Sebastianśroda15:00-16:0046
14Grzywacka Dorotaśroda15:00-16:00basen
15Hajdukiewicz-Mozgiel Ewawychowawca internatu
16Janowska Justynaśroda15:05-16:0518
17Jaworska-Kiełb Małgorzataczwartek15:05-16:0515
18Kamiński Michałponiedziałek16:00-17:00pok. naucz.
19Karaś Mariolaponiedziałek15:00-16:0006
20Karnowski Marekponiedziałek14:15-15:1522
21Karolczuk Ewaczwartek15:05-16:0531
22Kazojć Bogdanponiedziałek16:40-17:40boisko szkolne
23Kęsicka-Owczarz Dorotaczwartek12:35-13:35P1I i III tydzień miesiąca
24Kierończyk Agatapiątek15:50-16:50pok. naucz.
25Kloch Krzysztofczwartek14:30-15:3037
26Klofczyński Romanśroda15:00-16:00gab. dyrektora
27Kolman Izabelawychowawca internatu
28Kowalewski Maciejczwartek13:00-14:00biblioteka
29Kowalkowski Tadeuszczwartek15:00-16:003
30Kowalski Jerzywtorek15:00-16:0044II i IV tydzień miesiąca
31Kownacka Joannawtorek15:00-16:00012
32Krawczyk Michałponiedziałek15:50-16:50pok. naucz.
33Kruszyńska Mirellaczwartek15:00-16:0053
34Kujawa Dariapiątek16:45-17:4520
35Kukowska Ewaśroda16:40-17:4010II i IV tydzień miesiąca
36Kuleta Monikawtorek16:40-17:40I i III tydzień miesiąca
37Kulińska Rosita
38Kulińska Joannaczwartek15:00-16:0038
39Kulwiński Mateuszpiątek15:00-16:0037
40Lachowicz Dariuszśroda15:00-16:0047
41Lachowicz Katarzynaczwartek15:00-16:0049
42Lemańczyk Eugeniuszponiedziałek15:00-16:0014
43Łukasiewicz Dariaczwartek15:00-16:00pok. naucz.
44Majka Janwtorek15:00-16:0028
45Mikszto Annaśroda15:00-16:0031
46Miszkiewicz Waldemarśroda15:00-16:00gab. wicedyr.
47Naklicki Grzegorzpiątek15:00-16:00gab. wicedyr.
48Olkowski Tomaszponiedziałek15:00-16:0010
49Pałucka Nataliapiątek14:15-15:151
50Parafiniuk Joannaponiedziałek07:00-08:00P3
51Pawłowski Henrykśroda15:55-16:55pok. naucz.
52Pikała Karolponiedziałek15:00-16:00sala gim.
53Pomozova Irinapiątek15:00-16:0051
54Prusik Aleksandraśroda16:00-17:0026
55Raduszewska Mariolaponiedziałek15:00-16:0017
56Rażewski Tomaszpiątek17:00-18:00sala gim.
57Robak Grzegorzponiedziałek15:00-16:0044I i III tydzień miesiąca
58Rybak Katarzynaczwartek15:30-16:30czytelnia
59Rybak Pawełczwartek15:50-16:5042
60Schmidt Mariawtorek15:00-16:00pok. naucz.
61Seibert Mirosławczwartek17:00-18:00sala gim.
62Seńko Piotrczwartek15:50-16:508I i III tydzień miesiąca
63Siemianowicz Nataliapiątek15:00-16:0033
64Słomiński Dariuszśroda17:30-18:308
66Stachurska Annaczwartek15:00-16:00biblioteka
67Stachurski Adamśroda15:00-16:0034
68Surma Mariolaczwartek15:00-16:0030
69Szałański Romualdczwartek15:00-16:003
70Szczuchniak Radosławponiedziałek16:35-17:352I i III tydzień miesiąca
71Szuder Wiolettaśroda12:35-13:35pok. naucz.
72Świst Mariuszśroda18:30-19:30sala gim.
73Wierzbowska Kamilaponiedziałek15:00-16:002
74Wiloch Tomaszczwartek15:50-16:5040
75Wojniak Joannaczwartek15:00-16:006
76Woźniak Dariuszśroda15:00-16:00sala gim.
77Zakrzewski Andrzejponiedziałek15:00-16:0048I i III tydzień miesiąca
78Zawadzińska Dominikaśroda15:05-16:0518
79Zawadziński Antoniwychowawca internatu
80Złotkowska Małgorzataśroda15:00-16:0050
81Żukowska Dianawychowawca internatu