82-200 Malbork, Plac Narutowicza 14
+48 55 647 34 34
zsp4@zsp4.malbork.pl

Lista osób przyjętych do internatu na rok szkolny 2022/2023

Najlepsza szkoła mundurowa w powiecie malborskim

Created with Sketch.
  1. ANDRYCHOWSKI NIKODEM
  2. BALCEROWSKI SZYMON
  3. BIRNA MARTYNA
  4. BŁAŻEJEWICZ KAMIL
  5. BŁAŻEJEWICZ FILIP
  6. BROŃCZYK MAJA
  7. BUBIEC JULIA
  8. CENDROWSKA MARTYNA
  9. CHEBOTAIEV MYKHAILO
  10. CHMIELEWSKA SARA
  11. CUNNINGTON ABIGAIL
  12. CYRZON NIKODEM
  13. CZERWIEC JAKUB
  14. DEMBICKA AMELIA
  15. DIETRICH JULIA
  16. DOMKA PAULINA
  17. DYMEK ADAM
  18. FILIP GABRIELA
  19. FLORYN MAKSYMILIAN
  20. GERING KACPER
  21. GIL MARCELINA
  22. GOLCZEWSKA ANNA
  23. GÓRKA LIDIA
  24. GÓRSKI DAMIAN
  25. GÓRSKI SZYMON
  26. HAZA AMELIA
  27. HETMAN VLADYSŁAV
  28. HORDYŃSKI MACIEJ
  29. IGIELSKI ADRIAN
  30. JACQUELINE MIŁOŚ
  31. JASIULEWICZ SEBASTIAN ALEKSANDER
  32. JASKULSKA PAULINA
  33. JASNOCH ZOSIA
  34. JUSTA PAULINA
  35. KAJKO DOMINIK
  36. KARPINIAK ANASTAZJA
  37. KŁOS ANDRZEJ
  38. KISZCZYŃSKA EMILIA KORNELIA
  39. KOGGA DANIEL
  40. KOŁECKI BARTOSZ
  41. KOPEĆ MACIEJ
  42. KOPERCZAK KATARZYNA
  43. KOPYCIŃSKA HANNA
  44. KORGOL ZUZANNA
  45. KOWALEWSKA PATRYCJA
  46. KRYNICKA OLIWIA
  47. KWIATKOWSKA NATALIA
  48. KWIATKOWSKI ADRIAN
  49. KWIATKOWSKI KUBA
  50. LISEWSKA JULIA
  51. LUBIŃSKI ANTONI
  52. ŁASKIEWICZ AGNIESZKA
  53. ŁOPATOWSKI IGOR
  54. MACKIEWICZ BLANKA
  55. MAJEWSKA NIKOLA
  56. MALINOWSKI MATEUSZ
  57. MALISZEWSKA ALICJA
  58. MALISZEWSKI JAKUB
  59. MARKOWSKI MARCEL
  60. MAZUR FILIP
  61. MELLER KACPER
  62. MIERZYNSKA WIKTORIA
  63. MILER JULIA
  64. MROZEK WIKTOR
  65. MYSIAKOWSKA KINGA
  66. OCHENKOWSKA JULIA
  67. OĆWIEJA DAWID
  68. PALUCH HUBERT
  69. PIEKARCZYK WIKTOR JAN
  70. PIOTROWSKI HUBERT
  71. PODOLSKA MAŁGORZATA
  72. POWIERŻA MARIA
  73. PÓŁTORAK KAROLINA
  74. PRÓCHEŃSKI SEBASTIAN
  75. PTASIŃSKI ADRIAN
  76. SKIPA KYRYLO
  77. STENCEL GRACJAN
  78. STENCEL MAKSYMILIAN
  79. STERCZAK JULIA
  80. STĘPIEŃ MATEUSZ
  81. STREICH PIOTR
  82. SZALKOWSKI OSKAR JAKUB
  83. SZRKOWSKI MACIEJ
  84. SZCZEPANSKA KINGA
  85. SZWAMBER KATARZYNA
  86. SZYMANIAK ADRIAN
  87. TABOR JAKUB
  88. TALENTA PAULINA
  89. TESCHNER JULIA
  90. VOZNIUK NAZARII
  91. WĄSOWSKA MARTYNA
  92. WILCZEWSKA KLAUDIA
  93. ZABROCKI ANTONI
  94. ZDROJEWSKA WIKTORIA
  95. ZIELKA OLIWIA
  96. ZIEMER WITOLD
  97. ZUBKO VLADYSLAV
  98. ŻOŁĄDŹ ARIEL