82-200 Malbork, Plac Narutowicza 14
+48 55 647 34 34
zsp4@zsp4.malbork.pl

Kursy – nabór – wyniki naboru

Najlepsza szkoła mundurowa w powiecie malborskim

Created with Sketch.

Kurs – naprawa pakietów elektronicznych

Lista osób zakwalifikowanych na kurs: „ Naprawa pakietów elektronicznych w roku szkolnym 2021/2022

grupa I

Lp.Nazwisko imięZawódKlasa
1Ganczewski Karoltechnik elektronik3 TGb
2Pawełczyk Dariusztechnik elektronik3 TGb
3Lengier Juliantechnik elektronik3 TGb
4Pelowski Szymontechnik elektronik3 TGb

Grupa II

Lp.Nazwisko imięZawódKlasa
1Belczyński Kacpertechnik elektronik3 TGb
2Kubacki Oliwiertechnik elektronik3 TPe
3Skonecki Piotrelektronik3 WZg
4Dziemiańczyk Kacperelektronik3 WZp

Kurs – carving

Lista osób zakwalifikowanych na kurs: „Sporządzanie potraw z owoców i warzyw z elementami carvingu”

w roku szkolnym 2021/2022

Lp.Nazwisko imięZawódKlasa
1Dobies Nikolakucharz2 K
2Frączkowska Katarzynakucharz2 K
3Jachym Karolinakucharz2 K
4Kaczmarczyk Krystiankucharz2 K
5Kot Emiliakucharz2 K
6Motylewska Igakucharz2 K
7Różycka Nataliakucharz2 K
8Szczepański Dominikkucharz2 K
9Śliwińska Nataliakucharz2 K
10Ułanowicz Wiktoriakucharz3 Kp

Kurs – sushi

Lista osób zakwalifikowanych na kurs: „Sushi” w roku szkolnym 2020/2021

gr.I

Lp.nazwisko imięklasazawód
1Anikiewicz Wiktoria3 Kgkucharz
2Czajkowska Weronika3 Kgkucharz
3Dąbrowska Julia3 Kgkucharz
4Ehlert Helena3 Kgkucharz
5Kosior Patrycja3 Kgkucharz
6Kurkul Julia3 Kgkucharz
7Łydzińska Martyna3 Kgkucharz
8Orlińska Natalia3 Kgkucharz
9Więcaszek Natalia3 Kgkucharz
10Zippel Aurelia3 Kgkucharz

Lista osób zakwalifikowanych na kurs: „Sushi” w roku szkolnym 2020/2021

gr.II

Lp.nazwisko imięklasazawód
1Biernacka Krystyna3 Kpkucharz
2Ehlert Anna3 Kpkucharz
3Kociemba Natalia3 Kpkucharz
4Łukaszewska Nikola3 Kpkucharz
5Pęczek Katarzyna3 Kpkucharz
6Sielezin Agata3 Kpkucharz
7Szwaradzka Nikola3 Kpkucharz
8Ułanowicz Wiktoria3 Kpkucharz
9Więckowska Magdalena3 Kpkucharz
10Zawiłowicz Natalia3 Kpkucharz

Kurs – dekorowanie wyrobów cukierniczych

Lista osób zakwalifikowanych na kurs: „Dekorowanie wyrobów cukierniczych” w roku szkolnym 2020/2021

Lp.Nazwisko imięZawódKlasa
1Czajkowska Weronikakucharz3 Kg
2Ehlert Helenakucharz3 Kg
3Kociemba Nataliakucharz3 Kp
4Kosior Patrycjakucharz3 Kg
5Maszkowska Patrycjakucharz3 Kg
6Sielezin Agatakucharz3 Kp
7Szwaradzka Nikolakucharz3 Kp
8Ułanowicz Wiktoriakucharz3 Kp
9Więcaszek Nataliakucharz3 Kg
10Zawiłowicz Nataliakucharz3 Kp

Kurs – spawanie

Lista osób zakwalifikowanych na kurs: „ Kurs Spawalniczy w roku szkolnym 2021/2022

grupa I

Lp.Nazwisko imięZawódKlasa
1Hus Sebastiantechnik mechanik3 TGm
2Kurapiewicz Jakubtechnik mechanikIV TBE
3Ziółkowski Jakubtechnik mechanik3 TGm

grupa II

Lp.Nazwisko imięZawódKlasa
1Kwiatkowski Maciejmechanik pojazdów samochodowych3 MSg
2Lampkowski Filipmechanik pojazdów samochodowych3 MSg
3Piecuch Natanmechanik pojazdów samochodowych3 MSg

grupa III

Lp.Nazwisko imięZawódKlasa
1Dombrowski Dawidmechanik pojazdów samochodowych3 MSg
2Hodecki Jakubmechanik pojazdów samochodowych3 MSg
3Tomasiewicz DamianOperator obrabiarek skrawających3 WZg