82-200 Malbork, Plac Narutowicza 14
zsp4@zsp4.malbork.pl

Rekrutacja 2021

Najlepsza szkoła mundurowa w powiecie malborskim

Created with Sketch.
Prezentacja szkoły w formacie PDF

INFORMACJA O TEŚCIE SPRAWNOŚCIOWYM

Informujemy, że testy sprawności fizycznej dla kandydatów do klas: wojskowej i służb mundurowych odbędą się w dniach 9-10 czerwca 2021 r. (środa-czwartek) w godzinach 9:00-12:00. Sprawdzian odbędzie się na stadionie miejskim przy ul. Toruńskiej 60.

Testy odbywać się będą w odstępach co 30 minut – w godzinach 9:30, 10:00, 10:30, 11:00, 11:30.

Harmonogram

• Kandydaci z nazwiskami rozpoczynającymi się na litery A-L – środa 9.06.2021 r.
  • Kandydaci z nazwiskami rozpoczynającymi się na litery Ł-Z – czwartek 10.06.2021 r.

Wszyscy kandydaci zostali podzieleni na 10 osobowe grupy. O przydziale do poszczególnych grup zainteresowani zostaną poinformowani telefonicznie na podany we wniosku o przyjęcie do szkoły numer telefonu.

Przystępujący do testu zobowiązani są posiadać strój sportowy. Należy przybyć 30 minut przed wskazanym terminem, aby przebrać się w ubiór sportowy oraz samodzielnie przeprowadzić rozgrzewkę.

Dojście na stadion ze szkoły:

Dojazd samochodem na stadion (z drogi krajowej 22 /skrzyżowanie Al. Rodła-Mickiewicza/):

INFORMACJA DLA KANDYDATÓW DO SZKOŁY

Zgodnie z projektem MEN składanie wniosków do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2021/2022 rozpocznie się od 15 czerwca 2021 roku. Szczegółowy harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym zostanie podany po ukazaniu się Zarządzenia Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Poniżej link do informatora o naborze do szkół ponadpodstawowych w powiecie malborskim opracowany przez Starostwo Powiatowe w Malborku

INFORMACJA DLA KANDYDATÓW DO KLASY WOJSKOWEJ
ORAZ MUNDUROWEJ

Egzamin sprawnościowy:

chłopcy – bieg 2000 m, dziewczęta – bieg 1000 m

by zaliczyć trzeba przebiec określony dystans w czasie poniżej 9 minut (dla chłopców) i poniżej 5 minut (dla dziewcząt)

INFORMACJA DLA KANDYDATÓW DO KLASY SPORTOWEJ

Wypełnienie i złożenie podań do szkół  od 17 maja do 31 maja 2021 r.

Kandydaci do klasy wojskowej, mundurowej oraz sportowej
składają swoje podania od 17 maja do 31 maja br.
Natomiast kandydaci do pozostałych klas technikum i branżowej szkoły I st. składają podania do dnia 21 czerwca br.

Wnioski do wypełnienia elektronicznego
i późniejszego wydrukowania:

Pamiętaj – szkoła pierwszego wyboru to ta, na której zależy Ci najbardziej.