82-200 Malbork, Plac Narutowicza 14
+48 55 647 34 34
zsp4@zsp4.malbork.pl

Ubezpieczenie NNW i OC

Najlepsza szkoła mundurowa w powiecie malborskim

Created with Sketch.

Szanowni Państwo!

Drodzy Rodzice!

Obowiązek ubezpieczenia ucznia spoczywa na rodzicach / prawnych opiekunach dziecka. Zasadniczą różnicą w stosunku do lat poprzednich jest fakt, że obecnie szkoła nie jest pośrednikiem w zawieraniu umowy ubezpieczenia pomiędzy rodzicem / prawnym opiekunem dziecka a firmą ubezpieczeniową. Szkoła może jedynie zaprezentować lub udostępnić oferty firm ubezpieczeniowych, sama jednak (w osobach wychowawców lub innych nauczycieli) nie zbiera pieniędzy na wykupienie ubezpieczenia. Aktualne przepisy zobowiązują rodziców / prawnych opiekunów do samodzielnego ubezpieczenia własnego dziecka oraz złożenie odpowiedniego oświadczenia w szkole.

Poniżej znajdą Państwo oferty jakie wpłynęły do naszej szkoły. Decyzję o wyborze firmy ubezpieczeniowej podejmujecie Państwo indywidualnie.

Oferta

Szanowni Państwo

Informuję, że ubezpieczenie indywidualne Edu Plus można kupić przez naszą stronę internetową www interrisk.pl

W załączeniu  oferta z dostępnymi wariantami i informacja, jak kupić polisę ze zniżką w kilku prostych krokach.

Proszę o zamieszczenie oferty na stronie internetowej szkoły/przedszkola.

Oferta zawiera 3 bardzo atrakcyjne (także cenowo !!!) warianty ubezpieczenia.

Wpisując otrzymany kod   u6vs5u   Klient  skorzysta z 10% zniżki.

Link do oferty:  https://www.interrisk.pl/szczegoly-produktu/szkolne-edu-plus/

Na rok szkolny 2021/2022 OWU Edu Plus pozostanie takie samo, jak obowiązujące w tym roku.

W przypadku pytań bardzo proszę o kontakt.

PRZEDSTAWICIEL

INTERRISK TU SA. VIG

Izabela Hinc

Tel. 502109660

Oferta

Szanowni Państwo,

            Z przyjemnością chcielibyśmy zaprezentować Państwu Ofertę Ubezpieczenia Szkolnego od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków dla Dzieci i Młodzieży. 

Ubezpieczenie obejmuje między innymi :

  • Ochronę Ubezpieczeniowa 365 dni w roku przez 24h na dobę!
  • Wyczynowe uprawianie sportu w cenie Ubezpieczenia!
  • Zwrot kosztów leczenia stomatologicznego w wyniku NW!

W załączeniu przesyłamy pełny zakres Ubezpieczenia.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegółowe informacje pod nr telefonu:

Martyna Mucha – 797 739 520

Karolina Kotulińska – 733 225 581

Biuro – 570 070 644

Oferta

Zapewnij uczniom swojej szkoły kompleksową ochronę na… wszelki wypadek! Tylko teraz z 10% zniżką!   Wybierz NNW szkolne przygotowane przez Nauczycielską Agencję Ubezpieczeniową, która od ponad 20 lat specjalizuje się w przygotowywaniu rozwiązań ubezpieczeniowych dla uczniów i pracowników oświaty.   Zaufaj ekspertom! NNW dziecka w NAU to atrakcyjna składka z szerokim zakresem świadczeń i pewna ochrona przez 12 miesięcy w szkole, w domu i na placu zabaw: pełna ochrona ubezpieczeniowa: od zatruć pokarmowych po porażenie piorunem, świadczenie za pobyt w szpitalu z powodu NW lub choroby, w tym Covid-19, dodatkowa ochrona na wypadek poważnych chorób, zwrot kosztów porad psychiatry w związku z depresją, ochrona podczas wyczynowego uprawiania sportu, zwrot kosztów poszukiwania dziecka w przypadku zaginięcia, szybka i sprawna likwidacja szkód.

Tylko teraz: 10% zniżki z kodem bonusowym: NAU219
Przejdź na stronę sklepu

Ubezpieczenie dla wszystkich
Chcemy by każde dziecko w Polsce było ubezpieczone. Spytaj o możliwość darmowego ubezpieczenia najuboższych dzieci w Twojej szkole swojego opiekuna w NAU:
Emilia Szerszeńska
telefon: 538 162 390
emilia.szerszenska@nau.pl

Oferta

Początek roku szkolnego coraz bliżej, warto więc zastanowić się jaką ochronę możemy zapewnić naszym dzieciom i uczniom. Szkoła to nie tylko czas spędzony w klasie, ale również na szkolnych korytarzach, boisku, sali gimnastycznej czy placu zabaw. To właśnie tutaj dochodzi do prawie 70% zdarzeń. Ponad połowa wypadków jest spowodowana nieuwagą ucznia, zaś 25% stanowią wypadki nieumyślne.* Jeśli nie jesteśmy w stanie uchronić dzieci przed nimi, zadbajmy o środki na leczenie, aby nasze pociechy jak najszybciej mogły znowu być aktywne!
Oferta od 3,75 zł miesięcznie Pakiet ubezpieczeniowy, dostępny w aż 5 wariantach cenowych – od 45 zł do 183 zł rocznie. Dla kogo Dzieci w wieku przedszkolnym, uczniowie, studenci (nauka w trybie dziennym), pracownicy placówek oświatowych Okres ochronny 12 miesięcy, 24h na dobę na całym świecie Do polisy można przystąpić przez pierwsze 60 dni od daty jej uruchomienia. BONUS dla potrzebujących rodzin W sytuacji gdy ubezpieczającym jest szkoła, istnieje dodatkowo możliwość ubezpieczenia bezskładkowo do 10% liczby ubezpieczonych dzieci. Możliwość ta jest przewidziana dla dzieci z rodzin z trudną sytuacją finansową.
Przykładowy zakres ubezpieczenia: odpowiedzialność COVID w przypadku pobytu w szpitalu odpowiedzialność z tytułu nowotworu odpowiedzialność za pogryzienia przez zwierzęta i owady czy ugryzienia kleszcza świadczenie bólowe wsparcie psychologa koszty leczenia zębów uszkodzonych na skutek NW okaleczenie i oszpecenie twarzy na skutek NW koszty wycieczki szkolnej
kontakt DANIEL KONOPKA  887 770 889  zycie@profika.pl  profika.pl Koordynator ds. Ubezpieczeń Życiowych i Zdrowotnych

Oferta

Proponuję ubezpieczenie NNW dla uczniów Państwa szkoły. Teraz w dobie pandemii niezwykle ważne jest zabezpieczenie finansowe dziecka w razie nieszczęśliwego wypadku lub poważnego zachorowania.

  Będę wdzięczny za przekazanie tej oferty rodzicom i zamieszczenie jej na stronie szkoły.   Rodzice mogą wybrać odpowiedni dla nich wariant ubezpieczenia.

  W zakresie podstawowym ubezpieczenia jest : uszkodzenie ciała w związku z nieszczęśliwym wypadkiem, pobyt w szpitalu , zwrot kosztów leczenia, rehabilitacji i środków medycznych, śmierć rodzica. Można je rozszerzyć o opcję poważnego zachorowania za składkę 8zł i ukąszenie przez kleszcza : składka 17 zł rocznie. 

Można wybrać sumę ubezpieczenia od 12 000 zł do 100 000 zł.

 Przykładowa oferta w załączeniu.

   Bardzo proste i szybkie jest zakupienie takiej polisy dla dziecka. W wersji grupowej wystarczy 5 dzieci do ubezpieczenia. Przy grupie od 40 dzieci dodatkowo czworo dzieci otrzyma ubezpieczenie bez opłacenia składki. Do polisy może zostać dodane także OC pracownika oświaty za symboliczną składkę.

   Ubezpieczającym może być placówka oświatowa np. żłobek, przedszkole, szkoła, uczelnia, osoba fizyczna, np. rodzic, opiekun, przewodniczący rady rodziców, stowarzyszenie, dom dziecka, fundacja, klub sportowy.

   Załączam kartę produktu oraz oświadczenie RODO.

  Istnieje też możliwość dobrania oferty NNW z innej firmy ubezpieczeniowej w zależności od indywidualnych Państwa potrzeb. 

   W razie pytań proszę o kontakt.

Z poważaniem. 

Piotr i Małgorzata Anzel – ubezpieczenia

Tel. 513 914 715 albo 508 804 414 , mail :  piotr.anzel.ubez@gmail.com

Regon 385174010,  NIP 5871210111

Oferta

Miło nam Państwu zaprezentować ofertę ubezpieczenia szkolnego na rok 2021/2022

Pozdrawiam,

Robert Zaniewicz

SUPER UBEZPIECZENIA

e-mail: biuro@super-ubezpieczenia.com.pl

tel. kom.: 574-88-95-95

Oferta

https://twojedziecko.aviva.pl/start/?token=6C3832383C0FB4AD652E7856C308189254D00731B926034D32B0FA942FA63BE4


W razie jakichkolwiek pytań, jestem do Państwa dyspozycji po numerem telefonu : 575-171-270.


Pozdrawiam, 
Klaudia Szyca 
Doradca Ubezpieczeniowy Aviva