82-200 Malbork, Plac Narutowicza 14
+48 55 647 34 34
zsp4[at]zsp4.malbork.pl

Ubezpieczenie NNW i OC

Najlepsza szkoła mundurowa w powiecie malborskim

Created with Sketch.

Szanowni Państwo!

Drodzy Rodzice!

W związku ze zmianami jakie zaszły w ostatnim czasie od tego roku szkolnego (2019-2020) obowiązek ubezpieczenia dziecka dalej spoczywa na rodzicach / prawnych opiekunach dziecka. Zasadniczą różnicą w stosunku do lat poprzednich jest fakt, że obecnie szkoła nie jest pośrednikiem w zawieraniu umowy ubezpieczenia pomiędzy rodzicem / prawnym opiekunem dziecka a firmą ubezpieczeniową. Szkoła może jedynie zaprezentować lub udostępnić oferty firm ubezpieczeniowych, sama jednak (w osobach wychowawców lub innych nauczycieli) nie zbiera pieniędzy na wykupienie ubezpieczenia. Aktualne przepisy zobowiązują rodziców / prawnych opiekunów do samodzielnego ubezpieczenia własnego dziecka oraz złożenie odpowiedniego oświadczenia w szkole.

Poniżej znajdą Państwo cztery oferty jakie wpłynęły do naszej szkoły. Decyzję o wyborze firmy ubezpieczeniowej podejmujecie Państwo indywidualnie.

Oferta I

Dyrekcja Szkoły / Rada Rodziców,

Wychodząc naprzeciw zaleceniom dotyczącym unikania płatności gotówkowych w dobie COVID-19 przedstawiamy możliwość zawarcia ubezpieczenia NNW dzieci i młodzieży szkolnej zgodnie z wymogami zarówno WHO jak i MEN w formie bezgotówkowej. Poniżej przesyłamy link do strony www, gdzie w prosty i łatwy sposób, całkowicie on-line, każdy rodzic może indywidualnie ubezpieczyć swoje dziecko:

www.nnw1.sug-ubezpieczeni.pl

Zwracamy się z prośbą o umieszczenie w/w linku na stronie internetowej Państwa placówki w celu ułatwienia dostępu do rekomendowanego przez POL Brokers Sp.z o.o. ubezpieczenia NNW rodzicom i opiekunom uczniów.

Zalety programu:

 • Przystępując do ubezpieczenia przy pomocy w/w linku rodzice uczniów zapłacą składkę o 10 zł niższą, niż składka standardowa.
 • W wyniku zeszłorocznej dużej skali przystępowalności on-line program jest jednym z najlepszych dostępnych obecnie na rynku.
 • Placówka oraz Rada Rodziców nie są ubezpieczającym na polisie – nie ma potrzeby zbierania składek od poszczególnych rodziców/klas.
  Do ubezpieczenia można przystąpić on-line, bez wychodzenia z domu – bez zbędnego angażowania dyrekcji, nauczycieli, Rady Rodziców.
 • Wszelkie niezbędne dokumenty są wysyłane na wskazany adres e-mail, Rodzic decyduje o wyborze wariantu, sumie ubezpieczenia, składce i samodzielnie dokonuje płatności.

Dla Dyrektorów Szkół i Nauczycieli

W związku z ograniczeniami MEN dotyczącymi zawierania ubezpieczeń NNW uczniów przez dyrektorów placówek oświatowych i rady rodziców, pojawiły się trudności z uzyskaniem korzystnej oferty ubezpieczenia OC dyrektora szkoły i nauczycieli. Wychodząc naprzeciw pojawiającym się potrzebom funkcjonujący od 2011 roku program ubezpieczenia OC Funkcjonariuszy Publicznych został rozszerzony o OC zawodowe, z którego mogą skorzystać dyrektorzy szkół oraz nauczyciele.

W związku z powyższym prosimy o przekazanie tej informacji osobom zainteresowanym.

O przystąpieniu do ubezpieczenia każdy pracownik decyduje indywidualnie, bez angażowania pracodawcy. Do ubezpieczenia można przystąpić w każdej chwili, 100 % on-line, bez potrzeby podpisywania deklaracji, bez dodatkowych kosztów odsyłania dokumentów oraz w wygodnej formie płatności elektronicznej. Cały proces przystąpienia nie zajmuje dłużej niż 5 minut. Do ubezpieczenia może przystąpić nawet jedna osoba. Więcej informacji znajduje się pod linkiem https://www.sug-ubezpieczeni.pl/oferta/oc-funkcjonariuszy-publicznych-dyr

POL Brokers Sp. z o.o.
a: ul. 3 Maja 14/4, 81-747 Sopot
p: 58 500 50 60, 58 500 50 58
e: e.chyczewska@polbroker.pl , b.liss@polbroker.pl , sekretariat@polbroker.pl

Oferta II

Dyrekcja Szkoły / Rada Rodziców,

W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego, jak również koniecznością wyboru wariantu ubezpieczenia NNW na kolejny rok w załączeniu przesyłam ofertę na ubezpieczenie, którą każdy z rodziców może wybrać samodzielnie wybierając 1 z III wariantów i zakupić w internecie z dedykowanym rabatem wykorzystując poniższe linki:

Wariant I

Ubezpieczenie w Compensa Vienna Insurance Group  z 3 wariantami tj. sumami ubezpieczenia:

http://nnwszkolne.compensa.pl/#NNWInsurance/StartScreen?guid=b91c469a-b135-479f-ad5b-cefe6e3d69d0

Wariant II

Ubezpieczenie szkolne Edupolisa, które samodzielnie rodzic może zakupić dla swojego dziecka zarówno przedszkolne, jak i szkolne, którego zadaniem jest ochrona ubezpieczeniowa dzieci oraz pomoc rodzicom na wypadek nagłych zdarzeń, jakie mogą spotkać ich dziecko.

NNW edupolisa.pl to produkt, który otacza szeroką ochroną dziecko i wspiera rodziców za minimalną roczną składkę.

Zalety tego rozwiązania, które doceni szkoła:

 • rodzic samodzielnie dokonuje wyboru oferty i zakupu (zgodnie ze stanowiskiem MEN) na stronie www.edupolisa.pl
 • brak formalności dla placówki – edupolisa.pl to indywidualna forma zawierania umowy
 • do TU, a nie do szkoły rodzic zgłasza się z wnioskiem o wypłatę świadczenia – zajmujemy się wszystkimi formalnościami
 • wycieczki klasowe do Jura Parku w Krasiejowie z 20% rabatem (na zakup biletów grupowych)

Korzyści dla rodzica:

 • pokrycie kosztów NNW i rehabilitacji dziecka
 • świadczenia dodatkowe tj. zwrot kosztów wycieczki szkolnej, organizacja imprezy urodzinowej, wizyta lekarza i pielęgniarki, pomoc psychologa, wsparcie rodzica w ochronie dziecka w internecie, transport dziecka do i z placówki medycznej, korepetycje i wiele innych
 • niska składka
 • prosty i wygodny zakup poprzez stronę internetową
 • możliwość zapoznania się z dokumentacją i szczegółami ubezpieczenia przed zawarciem umowy – wsparcie opiekuna oraz dedykowanej infolinii, która przedstawi warunki polisy, pomoże w zakupie oraz udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące rodzica pytania
 • rodzinne zwiedzanie Jura Parku w Krasiejowie z 15% rabatem

W załączeniu przesyłam ulotki reklamowe, które zawierają szczegóły oferty.

Ubezpieczenie Edupolisa oprócz standardowej ochrony podczas nieszczęśliwych wypadków i zachorowań, chroni dzieci również w aktualnej sytuacji.

W jaki sposób??

 • Wypłata za pobyt w szpitalu wskutek choroby, w tym COVID-19,
 • Wizyta domowa lub telefoniczna lekarza,
 • Organizacja i pokrycie kosztów przejazdu i zakwaterowania członka rodziny,
 • Opieka domowa nad dzieckiem,
 • Korepetycje,
 • Konsultacje psychologiczne,
 • Dostawa artykułów spożywczych.

Ponadto w związku z aktualną sytuacją, jak również trudnym do przewidzenia dalszym rozwojem sytuacji epidemiologicznej w kraju ubezpieczenie w Edupolisa można wykupić poprzez internet przy wykorzystaniu poniższego linka:

Ubezpieczenie przedszkolne i szkolne w EDUPOLISAhttps://edupolisa.pl/ords/f?p=100:1:::NO:RP:KODRABATOWY:002001

Zakup ubezpieczenia dla dzieci uczęszczających do żłobka, przedszkola czy szkoły odbywa się całkowicie ONLINE, a dodatkowo każda osoba dokonująca zakupu ubezpieczenia przy wykorzystaniu powyższego linka otrzyma 10% rabatu na każdy wybrany przez siebie wariant ubezpieczenia.

Wariant III

Ubezpieczenie dziecka w PZU S.A. wchodząc na stronę www.moje.pzu.pl i w miejscu z przeznaczeniem na kod promocyjny należy wpisać kod promocyjny y30FVJ,co pozwoli zakupić ubezpieczenie z rabatem.

W związku z niepewną sytuacją epidemiologiczną w kraju, a tym samym chcąc zrzucić ze szkoły za wybór oferty ubezpieczenia NNW wystarczy przesłać rodzicom czy opiekunom prawnym powyższe możliwości ubezpieczenia dziecka lub też już w szkole dokonać wyboru najkorzystniejszej oferty, a po stronie rodziców będzie leżało tylko wybranie wariantu w którym chce ubezpieczyć swoje dziecko.

W związku z doświadczeniami pracy zdalnej informację można wysłać poprzez dziennik elektroniczny, zamieszczenie informacji na stronie internetowej, profilu społecznościowym czy też inną formę komunikacji elektronicznej, aby mogli samodzielnie dokonać zakupu ubezpieczenia NNW dla dziecka.

W razie dodatkowych pytań czy wątpliwości pozostaje do dyspozycji, ponadto w razie zapotrzebowania mogę do Państwa przesłać materiały promocyjne na ewentualne zebrania z rodzicami, jakk również mogę przygotować ofertę ubezpieczenia grupowego szytą na miarę dla Państwa placówki.

Wariant IV

Ubezpieczenie grupowe realizowana poprzez placówkę oświatową w Interrisk Vienna Insurance Group.

W tym wariancie jest możliwe również ubezpieczenie pracowników placówki oświatowej od NNW, jak również wykupienie OC Dyrektora oraz OC pracownika placówki oświatowej.

W kwestii przedstawienia indywidualnej oferty zapraszamy do kontaktu.

Pozdrawiam,

Daniel Kościołowicz

Superpolisa Ubezpieczenia Sp. z o.o.

Partner w Szczecinie

ul. Dziennikarska 13/U1

70-822 Szczecin

M: +48 796 523 756

email: daniel.kosciolowicz@superpolisa.pl

Poleć mnie:

Partner Superpolisa

Ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, życiowe i inne

Ubezpieczenie ONLINE:

– szkolne: Ubezpieczenie przedszkolne i szkolne w EDUPOLISA– turystyczne: Ubezpieczenie turstyczne w Warta

Oferta firmy Inter-Risk