Najlepsza szkoła mundurowa w powiecie malborskim

Składanie podań do internatu na rok szkolny 2021/2022

Kierownik internatu z dniem 07.04.2021 roku rozpoczyna nabór na rok szkolny 2021/2022 do internatu przy ulicy Mazurów 1. Podania należy składać drogą e-mailową na adres: internat@zsp4.malbork.pl lub osobiście w internacie. Podania dostępne są na stronie szkoły w zakładce – internat – dokumenty. Proszę o czytelne wypełnienie, drukowanymi literami.

Informuję, że internat przy ul. 500-lecia 23 został zamknięty. Wychowankowie z tego internatu mogą ubiegać się o miejsca w internacie przy ul. Mazurów 1.

Końcowy termin składania podań upływa 23.07.2021 r. Lista kandydatów zakwalifikowanych do internatu zostanie ogłoszona na stronie szkoły w zakładce – internat na początku sierpnia 2021 roku.

Ogłoszenie:

W związku z sytuacją panującą w naszym kraju, informuję rodziców i opiekunów prawnych, że wszelkie informacje dotyczące powrotu do internatu będą umieszczane na stronie internetowej internatu.

Proszę aby na bieżąco śledzili Państwo informacje umieszczane na stronie internetowej.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt z placówką pod numerem telefonu: 55 647 34 38 od pon. do pt. w godzinach 8:00 – 14:00.

Kierownik internatu Rosita Kulińska

Informujemy, że w chwili uruchomienia nauczania stacjonarnego wszyscy wychowankowie internatu zostaną zakwaterowani w budynku internatu przy ul. Mazurów 1. Warunki zakwaterowania spełniają wymogi sanitarne.

NAUKA ZDALNA OD 26.10.2020r.

W związku z zarządzeniem dyrektora szkoły ZSP nr 4 w Malborku informuję, że od 26.10.2020 roku jest możliwość zakwaterowania w internacie przy ulicy Mazurów 1 dla wychowanków, którzy nie mogą uczestniczyć w nauczaniu zdalnym w miejscu zamieszkania.

Proszę rodziców/opiekunów prawnych o powiadomienie o potrzebie zakwaterowania dziecka w internacie pod numerami telefonów:

internat Mazurów 1 – tel. 55 625 50 90, 55 647 34 38

Pozostałe osoby proszę o przyjazd do internatu do dnia 18 listopada w celu zabrania swoich rzeczy, zdania pościeli i posprzątania w swoim pokoju. Wszystkie informacje proszę śledzić na bieżąco na naszej stronie internetowej.

UWAGA KOMUNIKAT!

Od niedzieli 11 października 2020r. na terenie internatu w częściach wspólnych (korytarze, łazienki, świetlica, stołówka) obowiązuje nakaz osłony nosa i ust!