82-200 Malbork, Plac Narutowicza 14
zsp4@zsp4.malbork.pl

Niezbędnik mieszkańca internatu

Najlepsza szkoła mundurowa w powiecie malborskim

Created with Sketch.

Nasz adres:

Internat Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4

ul. Mazurów 1

82-200 Malbork

Kontakt z nami:

sekretariat/intendent – 55 647 34 38

wychowawcy – 55 625 50 90

e-mail: internat@zsp4.malbork.pl

Internat jest czynny od niedzieli od godz. 17:30 do piątku do godz. 17:00 (w razie zmiany

zostaniecie poinformowani)

Przygotowaliśmy dla Was pokoje:

3- osobowe, 4- osobowe, 5- osobowe, o ład i porządek w pokojach musicie zadbać sami 🙂

Zabierzcie ze sobą:

• przybory toaletowe i środki higieny osobistej,
  • klapki pod prysznic,
  • szlafrok, podomkę 🙂
  • kapcie,
  • kołdrę, poduszkę, koc i pościel możesz przywieźć z domu lub otrzymasz od nas,
  • kubek, talerzyk, sztućce, woreczki na II śniadanie do użytku w pokoju (naczyń ze stołówki nie wynosimy do pokoi),
  • worki do śmietników, ściereczki do kurzu,
  • w grupach zapewniamy czajnik elektryczny,
  • na stołówce udostępniamy mikrofalówkę.

Dbaj o powierzony Ci sprzęt, miejsce w którym będziesz mieszkać, bo naprawa lub odnowienie/odkupienie zniszczonego sprzętu obciąży kosztami Twoich rodziców/opiekunów prawnych.

Drogi rodzicu!

• odpłatność za wyżywienie w internacie wynosi 15 zł. na dzień, miesięczna odpłatność za miejsce w internacie wynosi 80 zł,
  • opłaty za internat i wyżywienie należy wpłacać na konto do dnia 10-tego każdego miesiąca z góry: Internat Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Malborku; Bank Millenium; nr konta: 34 1160 2202 0000 0002 5843 4673, w tytule podajemy imię i nazwisko dziecka (preferuj wpłaty bankowe, gotówka czasami znika dzieciom z portfela),
  • jeżeli dziecko zachoruje, nie przyjedzie po weekendzie, zadzwoń aby odpisać stawkę dzienną z kosztów wyżywienia,
  • dzieci chore nie mogą przebywać w internacie,
  • jeżeli dziecko z różnych przyczyn musi wyjechać w tygodniu z internatu zadzwoń i powiadom o tym fakcie wychowawcę.

Drogi wychowanku, rodzicu!

Jesteśmy partnerami we wspólnej sprawie: nauka, wychowanie i opieka. Zależy nam na Waszej dobrej aklimatyzacji i dobrze wykonanej przez nas pracy.

Jeżeli poczujesz, że ktoś Ci dokucza, jesteś obiektem czyjegoś niewłaściwego wobec Ciebie zachowania, nie możesz poradzić sobie z jakimś problemem – nie czekaj! Zgłoś się do wychowawcy, poproś o radę, udzielimy pomocy.

Cenne przedmioty (np. telefony komórkowe) noś przy sobie – internat nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy, pieniądze pozostawione bez opieki w niezamkniętym pokoju.

Rodzicu, nie powierzaj swoim dzieciom dużych kwot pieniędzy. Jeżeli martwisz się o bezpieczeństwo, samopoczucie dziecka, zadzwoń do nas, podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami, obawami. Możesz liczyć na naszą dyskrecję.

Prosimy rodziców nowoprzybyłych wychowanków o indywidualny kontakt z wychowawcą grupy w celu poinformowania o stanie zdrowia dziecka, potrzebach i innych ważnych dla funkcjonowania dziecka sprawach.

Wspierajmy się wzajemnie!

Opłata za rok szkolny 2021/2022