82-200 Malbork, Plac Narutowicza 14
+48 55 647 34 34
zsp4@zsp4.malbork.pl

Licealiada – finały powiatowe w piłce nożnej

Ponad 70 lat doświadczenia i tradycji kształcenia zawodowego

Created with Sketch.

Licealiada – finały powiatowe w piłce nożnej

11 maja 2023 r. drużyny chłopców i dziewcząt z klas sportowych IV LO w Zespole Szkól Technicznych w Malborku awansowały do Wojewódzkiego Finału XXIII Licealiady wygrywając wszystkie  mecze z drużynami z powiatów: nowodworskiego, sztumskiego i kwidzyńskiego.

GRATULACJE  dla zawodników i zawodniczek oraz ich trenerów za osiągnięty wynik a przeciwnikom dziękujemy  za walkę i sportową postawę.

Należy nadmienić, że w ubiegłym roku w Lęborku nasze drużyny : dziewczęta wygrały te finały a chłopcy zajęli III miejsce.

Należy podkreślić, że uzyskane SUPER wyniki są efektem ciężkiej  pracy na treningach oraz profesjonalizmowi kadry szkoleniowej .

W tym miejscu zapraszam od 15 maja 2023 r. do składania podań o przyjęcie do  I klasy sportowej  w naszej szkole  posiadamy warunki i obiekty które stawiają nas wysoko na tym poziomie szkolenia licealnego w zakresie piłki nożnej.

Koordynator klas sportowych

Henryk Pawłowski