Finał wojewódzki licealiady

Finał wojewódzki licealiady

W dniu 6 czerwca 2023 r. w rozegranym  Finale Wojewódzkim XXIII LICEALIADY w Gdyni-drużyna dziewcząt Zespołu Szkól Technicznych w Malborku  zdobyła brązowe medale : wygrywając 2 mecze  z zespołami Chojnic i Gdańska oraz przegrywając  z Wejherowem i Gdynią.

Należy podkreślić że nasze dziewczyny w ubiegłym roku były mistrzyniami województwa grając w znacznie silniejszym składzie.

Chciałbym gorąco podziękować i pogratulować zawodniczkom i ich trenerowi Andrzejowi Głowackiemu za osiągane sukcesy  w ostatnich latach. Ponadto nadmieniam że nasza szkoła jako jedyna w finałach województwa pomorskiego jest cyklicznie reprezentowana przez drużynę dziewcząt i chłopców z dużymi sukcesami. Mam nadzieję że nowe dziewczyny które  będą szkoliły się w naszej placówce od nowego roku szkolnego będą osiągały również  wymierne wyniki sportowe i edukacyjne.

skład zespołu: Sara Podsiadło, Paulina Talenta, Oliwia Dryla, Kinga Mysiakowska, Paulina Justa, Paulina Balcerowska, Oliwia Barecka.

Trener koordynator klas sportowych

Henryk Pawłowski