Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

W dniu 23 czerwca 2023 r. odbyło się w naszej szkole zakończenie roku szkolnego. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły oraz odśpiewaniu hymnu państwowego dyrektor szkoły wręczył świadectwa z wyróżnieniem uczniom, którzy osiągnęli najlepsze (powyżej 4,75 średnia ocen na świadectwie) wyniki w nauce. Wśród osób odbierających czerwony pasek byli uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego, Technikum nr 2 i Branżowej Szkoły I Stopnia nr 1.

Dla najlepszych uczniów z naszej szkoły nagrody ufundowała Rada Rodziców przy Zespole Szkół Technicznych – dziękujemy!

Philip Witka (4TPe) dodatkowo otrzymał nagrodę rzeczową dla wyróżniającego się ucznia klas technikum. Suwenir ufundowała grupa sponsorów, którym zależy na dobrej edukacji i widzą potrzebę wspierania młodzieży zdolnej w klasach technikalnych i branżowych. Nagrodę tą wręczył p. Sebastian Grabowski.

Trzeci od lewej Philip Witka.