Gamingowa noc Mikołajkowa w Technikum nr 3

Gamingowa noc Mikołajkowa w Technikum nr 3

W dniu 8 grudnia o godzinie 20:00 rozpoczęła się impreza międzyszkolna zorganizowana przez Technikum nr 3 w Malborku. Jednym z punktów programu było spotkanie i prelekcja policjantów z KPP Malbork o cyberbezpieczeństwie. Naszą szkołę w tej imprezie reprezentowali: Dominik Brzozowski i Bartosz Zajączkowski (klasa III TE) oraz Piotr Azarewicz (III TBM) i Kacper Wojtal (I MPS). Opiekunem naszych uczniów był Dariusz Lachowicz.

Uczniowie mieli możliwość uczestniczyć w turnieju gry Fortnite. Nasi reprezentanci zaprezentowali się z bardzo dobrej strony zajmując III i IV miejsce w całym turnieju. Piotrek i Kacper otrzymali nagrody za zajęcie miejsca na podium. Prezentowane zdjęcia pochodzą ze zbiorów Technikum nr 3 (pobrane ze szkolnej strony internetowej)

Od lewej: Kacper Wojtal, Bartosz Zajączkowski, Dominik Brzozowski (ZST Malbork).
Dominik Brzozowski i Bartosz Zajączkowski (III TE)
Piotr Azarewicz (III TBM) i Kacper Wojtal (i MPS) z nagrodami za III miejsce w turnieju Fortnite.
Zwycięzcy Turnieju Fortnite – Piotr Azarewicz i Kacper Wojtal (ZST Malbork) pierwsi od lewej.

Artykuł na temat całej imprezy na stronach Technikum nr 3 – czytaj…