Zgrupowanie w Sztutowie

Zgrupowanie w Sztutowie

W dniach 13-17 września 2021 r.- uczniowie klas sportowych Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w Malborku -przebywali na zgrupowaniu sportowym  Ośrodku  Wypoczynkowym „PROMYK” w Sztutowie. Poza zajęciami sportowymi uczestnicy zwiedzili Muzeum Stutthof oraz budowę przekopu Mierzei Wiślanej oraz aktywnie uczestniczyli  w zorganizowanym klasowym Turnieju Piłkarskim.

Trenerzy  przeprowadzili wykłady z zakresu teorii i szkolenia piłki nożnej i zdrowego odżywiania oraz wspólnie oglądaliśmy  mecz Ligi Mistrzów Barcelona -Bayer.

Na zakończenie zgrupowania – Ośrodek „Promyk” zorganizował nam na wolnym powietrzu Grilla w czasie, którego podsumowano jego przebieg i nagrodzono uczestników słodyczami i drobnymi upominkami.

TRENER
Koordynator klas sportowych