82-200 Malbork, Plac Narutowicza 14
+48 55 647 34 34
zsp4@zsp4.malbork.pl

HMS – umowa współpracy

Ponad 70 lat doświadczenia i tradycji kształcenia zawodowego

Created with Sketch.

HMS – umowa współpracy

Dnia 24.05.2023 r. w Zespole Szkół Technicznych w Malborku nastąpiło uroczyste przekazanie umowy współpracy, którą Szkoła zawarła 24.04.2023 r. z firmą HMS Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie.

Firmę HMS Sp. z o.o. reprezentowała Pani Paulina Lasota – kierownik projektu, natomiast przedstawicielem ZST w Malborku był Pan Roman Klofczyński – Dyrektor Szkoły. Umowa ma na celu poszerzenie współpracy między firmą HMS Sp. z o.o. a ZST w Malborku, co wpłynie na kreowanie pozytywnego wizerunku szkolnictwa zawodowego. Działania objęte umową mają służyć uzupełnianiu wiedzy o nowych technologiach stosowanych w praktyce oraz doskonaleniu umiejętności zawodowych uczniów naszej Szkoły.