Akumulator Społeczny

Akumulator Społeczny

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Malborku wzięli udział w konkursie grantowym w ramach programu „Akumulator Społeczny” dla organizacji młodzieżowych. Projekt jaki złożyli uczniowie pod nadzorem opiekuna Pani Dominiki Zawadzińskiej zakładał stworzenie pracowni artystyczno-technicznej dla uczniów szkoły. Złożony projekt został oceniony bardzo wysoko przez komisję konkursową i otrzymał dofinansowanie w kwocie 5000 zł. Za otrzymane dofinansowanie zostały zakupione liczne elektronarzędzia, maszyny do szycia, sztalugi, podobrazia oraz farby do malowania. Pracownia rozpoczęła swoją pracę od początku września 2023 r. Uczniów chcących realizować się artystycznie zapraszamy do kontaktu z opiekunem zajęć Panią Dominiką Zawadzińską.