Zawody strzeleckie

Zawody strzeleckie

W dniu 12.10.2023r. w m. Lębork na symulatorze pola walki ,,Śnieżnik” odbyły się eliminacje Wojewódzkich Zawodów Strzeleckich Oddziałów Przygotowania Wojskowego I Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych w celu wyłonienia najlepszej drużyny, która będzie reprezentować uczniów województwa pomorskiego na Strzeleckich Mistrzostwach Polski oraz wyłonienie indywidualnie najlepszego strzelca województwa pomorskiego. W zawodach wzięło udział dwanaście drużyn. Naszą szkołę Zespół Szkół Technicznych reprezentowali uczniowie w składzie: Katarzyna Kołodziejska, Adrian Kwiatkowski, Antoni Lubiński oraz opiekun drużyny p. Tadeusz Kowalkowski. Uczennica Katarzyna Kołodziejska w kategorii indywidualnej na najlepszego strzelca województwa pomorskiego zajęła drugie miejsce zdobywając 93 punkty na 100 możliwych do zdobycia. W kategorii zespołowej drużyna zajęła szóste miejsce. Wydarzenia takie jak te zawsze niosą za sobą wyjątkowe doświadczenia i wiele świetnych wspomnień.