Mistrzostwa szkoły w biegach przełajowych

Mistrzostwa szkoły w biegach przełajowych

MISTRZOSTWA SZKOŁY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH Z OKAZJI DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

1.    Zespół Przedmiotowy  WF :

Mistrzostwa Szkoły w  Biegach Przełajowych  o Puchar Dyrektora Szkoły z okazji Dnia Niepodległości, które  odbędą się  10.11.2023r.  (piątek)

2.   Miejsce zawodów:  ,,Polana” – Park Miejski

3.   Uwagi techniczne:

a)   w zawodach startują dziewczęta i chłopcy na dystansach:

dziewczęta – 800-1000 m

chłopcy – 1200-1400 m

b)   uczestnicy

każda klasa ma obowiązek wystawić  jedną uczennicę i jednego ucznia  (jeżeli w klasie są tylko dziewczęta lub chłopcy startuje jedna osoba), jeżeli w danej klasie będzie więcej chętnych to maksymalnie klasa może wystawić po 3 dziewczyny i 3 chłopców.

c) zgłoszenia wpisują na listy wychowawcy klas (listy będą dostępne w kantorku nauczycieli WF, w gabinecie wicedyrektorów. Zgłoszenia do dnia 08.11.2023 do godz. 15.00)

d) uczestnicy przed biegiem przebierają się w szatniach:

111 – dziewczęta kl. I

110 – dziewczęta kl. II

109 – dziewczęta kl. III i IV,

108 – chłopcy kl. I

202 – chłopcy kl. II

203 – chłopcy kl. III,IV,V

e) uczestników obowiązuje strój sportowy oraz kartka startowa do pobrania w pokoju nauczycieli WF

f) przejście na miejsce startu i powrót do szkoły odbywa się pod opieką nauczycieli WF

4. Program zawodów :

– 8.45 – 09.15 szatnie do dyspozycji uczestników

– 09.15 – 09.30 odprawa techniczna, sprawdzenie kartek, wyjście na miejsce startu zawodów

– 09.45 – 10.00 rozgrzewka

– 10.00 start bieg dziewcząt

– 10.20 start bieg chłopców kl. I i II

– 10.40 start bieg chłopców kl. III i IV

5. Nagrody i wyróżnienia:

Za zajęcie pierwszych trzech miejsc w poszczególnych kategoriach Dyplomy.

6. Sprawy różne:

a) każdy startująca/y powinien posiadać kartkę startową pobraną przez wychowawcę lub ucznia, oraz powinien być wpisany na listę uczestników.

b) organizator wpisuje uczestnikom zawodów nieobecny usprawiedliwiony z  przyczyn        szkolnych, potwierdzenie obecności na zawodach u nauczycieli WF.

c) organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy osobiste pozostawione podczas przebierania.

d) miejsce zawodów i dystans może ulec zmianie w zależności od pogody

Organizator: Mariusz Świst, Karol Pikała, Mirosław Seibert