Źródło: FINAŁ X KONKURSU POLICYJNEGO (wsaib.pl)

Nasi uczniowie okazali się bezkonkurencyjni i wygrali finał X Konkursu Policyjnego organizowanego przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu w Gdyni.

Pierwsze miejsce i tytuł laureata w finale X Konkursu Policyjnego zorganizowanego online przez Wyższą Szkołę Administracji i Biznesu im. Eugeniusz Kwiatkowskiego w Gdyni zdobył uczeń naszej szkoły Korneliusz Hejnowski z klasy 3 LOa. W nagrodę otrzymał indeks na dowolny kierunek studiów w  WSAiB w Gdyni. Drugie i trzecie miejsce zajęły Klaudia Cieśluk oraz Paulina Nędza również z klasy 3 LOa.

Zwycięzcy rozwiązywali test wiedzy z zakresu funkcjonowania służb mundurowych. W oczekiwaniu na wyniki wzięli udział w webinarze Ryzykowne używanie elektronicznych środków przekazu, czyli o tym co się dzieje, gdy telefon i komputer przejmuje nad nami kontrolę. Webinar poprowadził prof. Marcin Szulc z Uniwersytetu Gdańskiego. Dodatkowo uczestnicy konkursu odbyli spotkanie na temat kompetencji przyszłości z doradcą zawodowym Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku, Panią Sylwią – Kozłowską Zapiec. Zwycięzcom konkursu i ich nauczycielom gratulujemy !!!